Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля буде, але не знати коли? Розповідаємо, які приготування можна провести, поки дата невідомаПлануючи весілля, ясна річ, ми відштовхуємося від дати. А що робити, якщо точної дати немає? У цій статті ми розповімо про ті приготування, якими ви можете зайнятися до того, як подали заяву до РАЦСу.

які приготування можна провести, поки дата невідома

1. Ми вирішили одружитися!

Чудово! Розкажіть про це найближчим родичам, друзям. Наразі не потрібно озвучувати дату — ви ще над цим думаєте. Можна влаштувати вечірку (хоч би й скайп-конференцію чи посиденьки в зумі). Або згодом зібратися тісним колом в затишному ресторані з нагоди заручин. Розкажіть найближчим про свої плани, приймайте вітання, поговоріть про подію, заради якої тут зібралися.

2.  Кого запрошуємо?

Ви вже знаєте, скільки грошей готові витратити? Значить, саме час порахувати гостей! Оцініть свій список, згрупуйте людей за віком, інтересами, спорідненістю. 

Знаючи, хто буде у вас на святі, ви можете уявити, який зал вам потрібен і який формат святкування буде доречним. Готовий список гостей — це основа для плану розсаджування та сценарію.

3. Де ми всіх зберемо?

Ви не забронюєте зал, не знаючи дати. Проте уже зараз, знаючи кількість гостей, можете обрати підхожі локації. Можна почитати відгуки, переглянути меню та оформлення залів онлайн. Вирішили святкувати за містом? — Продумайте, як довезти гостей (можна не тільки шатлом, а й конями, гольфкарами чи навіть човнами!). 
Якраз слушний час поміркувати про концепцію весілля та його кольорову гаму. 

4. Хто нам допомагатиме?

Підрядники працюють за різними умовами: хтось підписує договір одразу, з іншим можна домовитися про дату орієнтовно. Зараз ви можете продивитися портфоліо, ознайомитися з відгуками та створити особистий рейтинг весільних підрядників. 
Хто вам знадобиться:
 • Організатор
 • Декоратор
 • Флорист
 • Ведучий
 • Діджей
 • Музиканти, артисти
 • Кондитер
 • Кейтерингова служба
 • Дитячий аніматор
 • Фотограф
 • Відеооператор
 • Дизайнер запрошень та іншої поліграфії 
 • Хореограф
 • Піротехнік
 • Служба оренди транспорту

5. Відшукаймо свій стиль!

Хай дата весілля невідома, але хто заважає обрати стиль нареченим? Ви можете придивитися сукню та аксесуари, переглянути костюми та сорочки вже зараз. Зі стилем весілля варто визначитися за пів року до дати, щоб усі атрибути відповідали концепції. Щойно визначитеся зі стилем — можна купувати обручки та весільне вбрання. А коли вже знатимете кольорову гаму весілля, можна «вдягати» дружок. 

6. Потанцюємо?

Можна перед гостями станцювати вальс. А можна поставити ефектний хореографічний номер! От він потребує кількох занять і репетицій. Чому б не зосередитися на танці? Хореограф спитає, яким ви бачите свій танок і попросить ввімкнути улюблені треки. Також будьте готові описати вбрання нареченої: довжина сукні, її об’єм визначають рухи, які ви зможете зробити (і які — ні).
До речі: на щастя, хореографи ставлять танці онлайн.

7. Дівочий вечір. Парубоча вечірка

Якщо ви не хочете співати в караоке чи танцювати в клубі напередодні весілля, сплануйте свої вечірки заздалегідь. Можна поїхати за місто, піти в спа, влаштувати гастротур, поїхати в гори — варіантів море. Замовте подругам символічні подарунки, визначте ваш дрес-код. 

А ці пункти можна зробити, тільки знаючи дату весілля:
 1. Подати заяву в РАЦС
 2. Замовити та розіслати запрошення
 3. Забронювати заклад
 4. Укласти угоду з підрядниками
 5. Замовити тур для медового місяця
 6. Затвердити перелік гостей

Як бачите, готуватися до весілля можна незалежно від того, чи є дата. Що раніше ви визначитеся зі стилем, тематикою, тим більш продуманим буде свято. А ви зможете насолоджуватися ним без поспіху та нервів!

Автор: Настя Сєрікова, весільний портал Пара молода
Фото: Олексій Сироткін
13.04.2020              сьогодні 1, з початку місяця 34, всього 519◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info