Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля Каті і Назара: яскраве свято у маленькому містіВони мріяли про казкове, яскраве, емоційне, сонячне весілля з красивим декором і виїзною церемонію на березі ставу. Здавалося б, звичайні мрії наречених. Але не для маленького містечка, де всі звикли до витриманих традиціями свят. Про своє «соняшникове» весілля, яке зламало стереотипи і подарувало дійсно незабутній щасливий день усім присутнім - розповідають Катя і Назар…  

Весілля Каті і Назара: яскраве свято у маленькому місті. «соняшникове» весілля. Історія кохання

Ідея свята – соняхи, синій колір і природність

Готуючись до весілля, ми одразу зрозуміли, що воно має бути дуже яскраве та сонячне. А яка ще квітка, як не соняшник, могла передавати саме таку ідею? Тому головними у весільному декорі стали саме соняшники та синій колір. Хотілося якнайбільше докласти до весілля своїх старань, тому більшість аксесуарів ми виготовляли власноруч. Це додало особливої енергетики нашому святу.
А ще ми уявляли своє свято простим і вишуканим водночас. Тож в декорі переважали природні, натуральні матеріали і легкий, повітряний текстиль.


Виїзна церемонія одруження стала сюрпризом

Наша пара є по-своєму особливою. Ми веселі, любимо подорожувати, ночувати в наметі і грати на гітарі біля вогню. За чотири роки назбиралось чимало спільних історій.  Саме історією свого кохання хотілось розповісти гостям.  Виїзна церемонія стала справжньою несподіванкою для всіх, адже в нашому маленькому містечку таке проводилось вперше.
Ми справді хотіли зламати всі стереотипи щодо весілля в маленькому місті і влаштувати по-справжньому оригінальне, веселе, яскраве, казкове, емоційне і сонячне свято. Що нам, завдяки хорошій команді спеціалістів своєї справи, і вдалось. Гості досі згадують з усмішкою і вдячністю цей день, який запам'ятався кожному.


Концепт та декор: студія івент дизайну «Шампань»
Фото: Саша Радчук
Відео: Віктор Ножак
Прикраса нареченої: Майя Галина
Музика: гурт
«Сенкопе»
Ведуча виїзної церемонії: Валерія Климчук


18.11.2016              сьогодні 3, з початку місяця 49, всього 2436◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info