Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля Марти і Ореста у чорно-білих фотоЦе свято, насправді, було дуже яскравим. Але ми навіть не будемо розповідати вам, у яких саме кольорах. Бо в цій монохромності – щастя Марти та Ореста таке кристально чисте, чітке і глибоке. А в кожному погляді молодят, здається, можна прочитати їхню історію кохання. 

Марта та Орест познайомилися у компанії друзів на літньому відпочинку біля озера. Втім, дівчина спершу не звернула особливої уваги на нового знайомого. Симпатія виникла з часом.
«Чим більше ми спілкувались, тим цікавіше ставало, – пригадує Марта. - І хотілося бути разом ще і ще... Але в один момент кудись це все зникло. Мені було лише 17 років і серйозними стосунками я не хотіла себе обтяжувати. На той час багато моєї уваги забирала музична освіта, насичений графік концертів».


Плинув час. А Орест, як справжній мужчина, не збирався здаватися. Він завойовував увагу Марти дзвінками, зустрічами, приємними несподіванками. В один момент дівчина, зрештою, побачила перед собою турботливого, дбайливого, уважного і чуйного чоловіка, який кохає її понад усе. І колесо їхнього роману закрутилося знову. А вже за півроку, на 20-тий день народження Марти, Орест зробив їй пропозицію руки та серця.


«І тоді почалось найцікавіше – підготовка до весілля, - розповідає Марта. - Було багато цікавого, веселого, складного... наші стосунки пройшли різні випробування. Але ми все разом подолали, і неймовірно щасливі, що знайшли одне одного. Бо пишемо тепер казку власного життя разом!».


Казку весілля щасливих молодят фотограф Oksana Kukuruza написала у всіх кольорах дійсності. Але найемоційніші моменти закарбувала в окремій серії: чорним по білому. Адже коли з фото зникають барви, усе найважливіше стає виразнішим. Це глибина почуттів, щирість погляду, цінність щасливого моменту…

Текст: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода
Фото: Oksana Kukuruza
Макіяж (післявесільна прогулянка): Ірина Садецька
Декор (післявесільна прогулянка): Студія декору Юлії Луцини​


19.04.2017              сьогодні 1, з початку місяця 31, всього 2355◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info