Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля майбутнього – 7 оригінальних ідей!1. Режисерська робота 

Якщо хочете, щоб ваше весілля стало справжнім витвором мистецтва, то скористайтеся ідеєю режисерського весілля. Це вийде не просто гулянка з танцями і святковими столами, а змістовний, культурний захід, в якому буде продумана кожна деталь. Тематична флористика, цікаві шоу-програми зі справжніми артистами та ведучим, наскрізний сюжет – все це у поєднанні створить цілісну картинку певного спектаклю. Ваше весілля – це справжній фільм, де головними акторами будете ви, наречені. Саме такий тип весілля 2019 буде вважатися стильним та ефектним. 

Якщо вчора декорації вважалися чи не основною частиною весілля, то сьогодні – це лише часина загального сценарію. Не потрібно зважати на масштабність, адже wow-ефект криється в самій ідеї весілля. А втілення такої ідеї потребує режисерського підходу. 

2. Шоу-програма – під замовлення

Окрім гри головних героїв у кожному фільмі є багато ліричних відступів, які додають картині яскравих барвів та емоцій. Таким ліричним відступом на вашому весіллі стане шоу-програма під замовлення. Це може бути виступ відомого вокаліста, цирковий номер, робота аніматорів та ін. Головне, щоб програма не відходила від основної концепції свята. Такий підхід гарантує стопроцентний успіх вашого весілля, адже для гостей це буде приємною несподіванкою. 


3. Максимальна індивідуальність

Все, що стосується молодят, гості з превеликим задоволенням слухають і спостерігають. Це і є індивідуальність. У весіллі майбутнього ця індивідуальність стане ще глибшою. Організатори повинні вписати в загальну концепцію свята постановку історії з життя молодят, частину шоу-програми, в якій наречений і наречена стануть ще ближчими до кожного з присутніх, розкривши таємницю душі і поділившись своїми талантами. 
Імена наречених на запрошенні, перші літери їхніх імен в оформленні арки, портрети наречених – вся ця індивідуалізація «в лоб» уже в минулому. Майбутнє – за ідеями, які змушуватимуть думати про головних героїв весільної кінокартини та пізнати їх краще. 

4. Шоу з візуальними технологіями

Відеомеппінг вже давно використовують в організації весілля. Візуальні технології дозволяють спроектувати зображення на будь-яку поверхню. 3D-меппінг – це спецефекти весільного сюжету. Завдяки їм ви можете опинитися на березі океану чи високо в горах, на білосніжній яхті чи квадроциклі. Моушн-дизайнери виконають будь-яку вашу забаганку, але пам’ятайте, що ви не повинні відходити від сюжету вашого весілля. 
Найкраще продумати і обрати місце в інтер’єрі для проекції наперед – ще на стадії ескізу. Але ефект несподіванки ви повинні зберегти. І знову  ж таки – відходимо від стереотипів. Шукаємо нові способи застосування візуальних технологій, щоб бути на крок попереду від інших. 


5. Старі ідеї в новому амплуа

Думаємо, вам  відомий вислів «все нове – це добре забуте старе». Цю істину можна застосувати і в весіллі майбутнього, гармонійно поєднавши старі стилі та теми з новими трендами. Як це зробити? Будь-яку ідею спрямувати в інше русло – незвичне, несподіване, сміливе. І, як стверджують організатори, навіть із заяложеної теми можна створити справжній шедевр. Наприклад, візьмімо морську тематику, яку так полюбляють наречені. Але не використовуйте звичні символи цієї тематики, а загляньте глибше – в морський світ чи навіть до міфології, пов’язаної з морем. 

6. Весілля з приставкою «еко»

Так, екологічність може стосуватися не лише продуктів харчування чи меблів, а й оформлення весілля. Використання натуральних матеріалів у декорі, створення фіто-стіни чи імітація якихось куточків природи – все це гармонійно вплететься в загальну концепцію весілля майбутнього. 

7. Футуристичне забарвлення 

Футуристичні нотки проявляються в основному в таких двох явищах, як лаконічність і мінімалізм. Якщо ви плануєте футуристичне весілля нового сезону, то пам’ятайте, що якість матеріалів повинна домінувати над кількістю деталей. Всі елементи декору та сюжету весілля – дзеркала, світлові інсталяції, оптичні ілюзії, прозорі пластикові деталі, прикраси – тільки з рук професіоналів. Весілля майбутнього не терпить дешевих підробок. 
 
Отже, тепер ви знаєте, як буде виглядати весілля майбутнього. Поєднання режисерської роботи, природнього та оригінального декору, тематичних шоу-програм, світлових інсталяцій та якісних футуристичних деталей допоможуть ідеально втілити будь-які ваші задуми в життя. Все буде на найвищому рівні, навіть елементи другого плану. А замість «Оскару» за найкращу роль чи сценарій вашого весільного фільму ви отримаєте значно вищу нагороду – свою кохану половинку. Тож зробіть цей єдиний день справді єдиним, незабутнім!

Весільний портал Пара молода


17.02.2019              сьогодні 2, з початку місяця 16, всього 1152◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info