Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ВЕСІЛЛЯ НА ДВОХ КОНТИНЕНТАХКоли мені було чотирнадцять років, моя подруга постійно запитувала: «Чому в тебе ще досі немає хлопця?». В якийсь момент мені це набридло і я випалила: «Є в мене хлопець, Олег його звати», – і описала зовнішність та характер свого чоловіка, хоча тоді ще навіть не здогадувалася про його існування і гадки не мала, що справді знайду такого!

Він з’явився в моєму житті в похмурий день, коли настрій був жахливим, та й ситуація була не надто приємною. Мій знайомий впав зі сходів, пошкодив ногу, і я залишилася з ним, щоб дочекатися приходу медика. Ось так ми й познайомилися з Олегом – він був тим лікарем, який приїхав на виклик. Нічого не обіцяло продовження знайомства, адже я проживала у Нью-Йорку, а він – в Каліфорнії. Він запрошував мене до себе в гості, та я ніколи не могла викроїти часу на поїздку в інший штат. І ось за декілька днів до від'їзду на батьківщину я таки зважилася погостювати в Олега. Це були чудові дні, які він витратив на те, щоб справити на мене враження надійного і серйозного чоловіка, про якого можна лише мріяти.


​Весілля ми відгуляли двічі. Спершу – в США, адже там в нас багато друзів, там живуть батьки Олега. Тому 19 серпня 2010 року ми зареєстрували свій шлюб, виголосили обітниці одне одному на іншому континенті. А 7 травня цього року ми відсвяткували своє весілля і в Тернополі. Хоча погода була просто жахливою, свято видалося на славу. Ми обвінчалися у церкві, що в Гаях Шевченківських, а продовжили святкування – у ресторані «На дубах».

Я просто щаслива, що доля поєднала мене з моїм коханим Олегом! З його появою у моєму житті стало значно більше радісних днів!

Автор: Катя Туркот


14.09.2011              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 5954◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info