Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля під час коронавірусу: відкласти або скасувати?Чи варто скасовувати весілля, які прогнози на майбутній весільний сезон і яка ситуація в країнах Європи у зв'язку з карантином. Ми вирішили дізнатися, як йдуть справи у наших колег в Європі.

Весілля під час коронавірусу: відкласти або скасувати?

Про ситуацію в Греції «Wedding Daily» розповіла Анастасія Чепалдіна, власниця агентства WedinGreece. Географія заходів - вся Греція, включаючи і материк, і острова.

Настя Привіт. Розкажи, яка ситуація в Греції зараз? У вас карантин?

Вітання! Великої паніки немає, в деяких магазинах був ажіотаж на продукти, але це перша реакція і зараз всі якось заспокоїлися. Школи і всі громадські установи закриті на два тижні. Виставки і конференції на березень скасовані. 11/03 всім нам прийшло повідомлення ввечері про те, щоб без потреби люди не виходили з дому. Греки в цьому плані виявилися досить дисциплінованими.

Як реагує внутрішній ринок на карантин?

Люди переживають, це нормально. Країна живе від туризму, який зараз неможливий не тільки тут, але і по всьому світу. Хвилювання щодо майбутнього є і чималі.
 
У тебе є заходи, які відмінилися?

Зараз в основному скорочують кількість гостей, так як люди бояться пересуватися. Є два заходи на травень. І вони без відмін. Травень - саме час відкрити сезон в Греції. Сподіваюся ми це Зробимо, як робимо вже не перший рік. За оцінкою грецьких туроператорів, туристичний сезон в Греції має всі шанси початися в першій половині травня, як і було заплановано. Більшість готелів в своїх прогнозах теж орієнтуються на травень.

Має сенс зараз планувати весілля на 2020 сезон в Європі? Або краще почекати місяць / інший?

Особисто я б дізналася про можливість перенести захід на більш пізні дати. Наприклад, на літо. Нехай я буду здаватися наївною, але мені хочеться вірити, що вже в кінці травня обстановка буде поліпшуватися.

Скасування заходу через карантин. Питання, яке хвилює багатьох. Скажи, а як реагують майданчики?

Майданчики і підрядники з якими працюю я, ще не зіткнулися глобально з цим питанням. Для заходів в Греції березень ще далеко не сезон. І за прогнозами все налагодиться до гарячого сезону. Але, думаю, швидше за все, запропонують поміняти дати, так як за договорами у нас всі захищені. Це, до речі, ще одна причина укладати договори. Завжди і з усіма.

У тебе є власні страхи щодо цієї ситуації?

Звичайно є, це нормально. Італія близько і звідти приходять неприємні новини щодо ситуації. У Греції далеко не так йдуть справи і я сподіваюся, ми не досягнемо такого ж розміру лиха. Щодо бізнесу - я оптиміст, думаю, влітку все буде в "останній момент". Уже готуюся до авралу. На літо активно надходять запити.

Крім цього, у нас погода і природа сприяють одужанню і зміцненню імунітету. Ти ж знаєш, греки - довгожителі) За рекомендацією UNISEF будемо перебувати на сонечку (із захистом SPF звичайно)). І зробимо акцент на відкриті майданчики, дотримання всіх рекомендацій від ВООЗ (ну а там цілий список).

Скажи, до чого варто приготуватися в даній ситуації?

Зараз, з одного боку, період тиші і все заморозилося, це правда, так як краще зараз перечекати. З іншого боку, ми не у відпустці, і робота триває. До нас надходять запити, ми їх обробляємо, ми на зв'язку з клієнтами. Плюс, підготовка фактично всіх наших заходів і так проходить онлайн. Тобто Зараз як раз час підготовки. Якщо ви плануєте весілля в Європі, у вас є можливість зараз: знайти свого організатора; визначитися з бюджетом; вивчити інформацію про підготовку до весілля, задати фахівцям питання, отримати відповідь на нього і опрацювати його.

Все налагодиться. Головне не піддаватися паніці і діяти обдумано і розважливо.

Джерело: «Wedding Daily»
23.03.2020              сьогодні 1, з початку місяця 30, всього 749◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info