Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля під парасолькамиЯк організувати весілля у «мокру» погоду

Допоки інші наречені запрошують на весілля котів, щоб «була гарна погода», і розраховують виключно на безхмарне сонячне небо, пропонуємо справжнім романтикам план проведення свята у погоду мрійливу – себто дощову! Бо вона теж насправді гарна… І деякі пари, які цю красу вміють побачити, навіть готують своє свято спеціально «під дощ».


Отже, як організувати стильне «дощове» весілля.

 
1. Місце банкету, церемонії має бути доступним за будь-якої погоди. Тобто паркувальний майданчик, пішохідні доріжки повинні бути вимощеними, заасфальтованими – словом, жодної багнюки чи мокрої трави.
 
2. Аби дощ у день весілля був напевно, дату обирайте на сезон дощів. Немає значення у якому регіоні ви живете, така «волога» пора є всюди – десь довша, десь коротша. Знайти дані про середньостатистичну кількість опадів сьогодні не проблема. «Гугл», як кажуть, вам у поміч.

3. Немає сенсу планувати весілля у дощ, а потім ховатися від нього у приміщенні. Церемонію робіть на відкритому повітрі, однак не забудьте про такі конструкції як шатро, альтанка тощо. У вашому випадку вони виконають дві функції: і стилістичну, і практичну.

4. Якщо є можливість, то і танці та прийом теж можна зробити «open-air». Хоча шатро вам знадобиться, відповідно, більше і спеціально зведене підвищення зайвим не буде, але це однозначно буде свято з особливим шармом. Якщо, звісно, усе відбуватиметься у спекотне літо, а не під проникливим, холодним осіннім дощем :).

5. Подбайте про такий зворушливий елемент – як однакові парасольки для ваших гостей, підібрані під стилістику весілля. Це стане не просто чудовим декором, але й незабутнім подарунком для тих, хто прийде на ваше свято.

6. Не забудьте попередити гостей, які ви оригінальні і що ви «плануєте» на весілля дощ, а не сонце. Зробіть це просто на запрошеннях, щоб гості заздалегідь підготували собі відповідне вбрання і на всяк випадок прихопили з собою кофтинки…

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


29.05.2012              сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 6902◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info