Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля-пікнік: душевно та весело!У ці теплі осінні дні більшість з нас, наче намагаючись впіймати відблиски літа, часто вибирається з рідними та близькими на пікнік. Розділяючи цю ностальгію за теплою порою, пропонуємо помилуватися душевним, веселим та дуже затишним весіллям.


Головні герої цього незвичного свята – Аманда та Райан – обрали для свого весілля формат «пікніка» з двох причин: по-перше, вони хотіли, щоб їхні гості вдосталь повеселилися та порозважалися; і, по-друге, дійство мало відображати стиль життя молодят.

Щодо першого пункту, то окрім самої церемонії, на якій гості зручно розмістилися на килимках для пікніку (пронумерованих за зразком столів на банкеті), запрошеним були запропоновані різноманітні розваги, притаманні відпочинку на природі: гра у хрестики-нолики, доміно, крікет та ін.

А друга складова була втілена в еко-декорі, дизайнерському спортивному інвентарі, флюгерах, вегетаріанських стравах від кейтерингової компанії… Навіть для створення букету нареченої не постраждала жодна квітка :). Адже молодята – не лише художники і DIY-майстри, але й екологи.
Жити своїми цінностями, та одружуватися як живеш – у цьому краса та непідробна щирість. Весілля-пікнік Аманди та Райана – яскраве тому підтвердження….

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»
Фото: M.A. Rose Photography
09.09.2013              сьогодні 1, з початку місяця 29, всього 5848◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info