Банкетний зал Сюрприз
 
Art Clinique - клініка дерматології та косметології
 
  
 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля Романа і Наталі: подарунок доліСправжнє кохання часто ходить дуже близько, але тихо і непомітно… І давнім знайомим, насправді, потрібно не так багато: просто побачити його, впізнати і вже не відпускати. Саме таку історію надіслала на конкурс «Пара молода 2015» Наталія. Її щира і світла розповідь – далі…


«Ми знались давно... В нас були спільні знайомі, але ми бачились дуже рідко. Ніколи не могла подумати, що ми зійдемось... та ще й обвінчаємось :). 

Сталася наша зустріч зовсім випадково: на його день народження в клубі. Роман святкував з друзями, а я прийшла з коліжанкою потанцювати... Ми вирішили підійти привітати. Ну і якось вийшло так, що коліжанка «пропала» зі своїм сьогодні уже теперішнім чоловіком. А ми так захопилися танцями, що навіть цього не помітили. Роман запропонував провести мене до дому. Я погодилась. Дорогою ми сміялись як діти, і говорили, говорили, говорили.. Я й не знала, що у нас є стільки спільного до розмови. Він сказав, що я його подарунок на свято :), а я далі сміялась... Аж поки зрозуміла, що то наша не остання зустріч.

Потім були побачення, прогулянки ще і ще... І чим далі, тим більше я розуміла, що з ним просто так я розстатись не зможу. Так і вирішили ми одружитись. Весілля провели біля стрийського парку 18 липня. Було спекотно, що просто капець… Але отримали такий позитив один від одного, що це вже не мало ніякого значення. Музики на весіллі були суперові, і ми з Романом у всіх на очах «порвали» танц-майданчик ))). Було класно! Ми щасливі, і надіюсь, що найближчим часом доля нам подарує ще один сюрприз – дитинку :).

п.с.  Окрема подяка батькам – Петрові, Любі та Лесі, музикантам – групі «Шеріданс», водіям Віталіку та Зенику, поварам та гостям :)

Молодята: Роман та Наталя Ціхович
Відео: Дем’ян Корнелюк
21.11.2015              сьогодні 1, з початку місяця 30, всього 1583◄ Попередня   Наступна ►

Про нас       Реклама       Весільний Раут

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info