Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля-сюрприз: #кенекшн_wedding Христини та Олега«Доброго дня, я хочу підібрати сукню для своєї майбутньої нареченої, у вас є щось в стилі бохо?», - сказав чарівний красень, відчинивши двері весільного салону. І в цій фразі не було б нічого незвичного. Адже сьогодні дівчата нерідко обирають «ту саму»  сукню разом з нареченим. Але тут все було складніше… Наречена не знала про весілля НІЧОГО!

Отже, це було весілля-сюрприз для відомої інста-блогерки Христини Бойко (@Trishameeow). І це був подарунок на її день народження від коханого Олега (rak_oleh). Заручившись підтримкою друзів та весільних організаторів, йому вдалося влаштувати для своєї обраниці душевне, щире та романтичне свято… лише за два тижні! Як це було - розповідаємо найяскравішими цитатами з дописів молодят в Instagrame. 

Чому весілля-сюрприз?

«В моєму розумінні це не подвиг. Це піклування про свою людинку. Я знаю, що якби ми почали організовувати весілля, в Христі був би стрес при виборі відтінку конвертиків з запрошенням (Сіренький чи світло-сіренький? Квадратний чи прямокутний?). Я вже не кажу про сукню, локацію і т.д.
Вона не з тих дівчаток, які з дитинства знали, яке в них буде весілля, і під яким кутом кине букет дівчатам. Але я знаю, що в глибині душі вона хотіла знати, що таке «погляд через фату».
… Не знайшовши відповідь на запитання «А для чого їй хвилюватись зайвий раз?», я відкрив дірект, натиснув на плюсик... додав декількох друзів і назвав чат «народ весілля!!». В момент, коли вони по одному прочитували це смс, я відчув як моє серце б’ється десь в п‘ятках».

Вона думала, що поїде у подорож…

«Рівно рік назад Олег на день народження подарував мені подорож-сюрприз. Це була Німеччина: взнала куди ми летимо вже перед виїздом. (Тому, власне, я і не підозрювала щось цього разу. Думала: традиційно теж буде подорож)… В поїздці, 22 липня, рік назад він зробив пропозицію». 

Вона обирала сукню, не знаючи, що це для весілля…

«Якщо всі наречені розповідають, як готуються до весілля, як обирають декор, сукню, складають список запрошених і т.д., то мені немає що розказати... Я свою сукню обирала 10 хвилин (так, я обирала її для зйомок, а не собі. Але критерій #щобгарновиглядалавкадрі хіба не головний має бути? Ну для блогера принаймні».
«Багато хто не розуміє, як вирішив саме цю задачу @rak_oleh. Бо якщо колір серветок і лавочки чи тюки можна вгадати, то сукню... Так от. Олег домовився, що мені напишуть у дірект пропозицію щодо співпраці з брендом. Я мала прийти, обрати сукню, забрати оплату і йти пакувати її в валізу в «подорож». Так і сталось.
Як блогер, пропозиції відфоткатись у речах бренду я вже отримувала. Тому пропозиція зробити фото в сукні мене не здивувала».

 «Дорога в аеропорт»

«Коли ми вибігли до «таксі», «водій» перепитав, чи нам в аеропорт. Я зняла якесь сторі і чекала той «аеропорт».
«Пам’ятаю фразу Олега: «якби я тебе тако кругами возив по Львову, ти б не зрозуміла, де ми все одно». То була правда. Вони мене возили 1,5 години по Львову… Організатори весілля дзвонили водію, як виявилось, і казали щось типу: «потягніть ще час»... Він вибивав і казав «тут ремонтні роботи, треба об’їхати».

За мить до початку…

«Коли ми під’їжджали вже – Олег сказав: «закрий, будь ласка, зараз очі – і відкриєш, коли я скажу. Тебе чекає квест на терміналі». Я втішилась капець, закрила очі і чекала… Думала, вирішив «розбавити» очікування літака, і я буду бігати по аеропорту, виконувати завдання. ... Потім я відчула, що мені зав’язують очі. Олег сказав: «Довірся мені, я поведу».
…Запідозрила я, що це не аеропорт, коли мене почав Олег вести сходами. Був запах деревини... Я зрозуміла, що це не аеропорт: бо тихо.
Коли він посадив мене на диван - сказав порахуй до 10-ти. Я подумала, що це вечірка-сюрприз на день народження. Але знявши пов’язку, побачила вінок... і прочитала лист».
У листі Олег розповів Христині, що це не просто подорож, а подорож тривалістю у щасливе сімейне життя. І що саме сьогодні у них – весілля!
Оговтавшись від несподіванки, Христина почала збиратися на своє свято. Коханий подбав, аби поряд були найкращі подруги…

Весільний мейк робила… пальцями

«…пензлів в мене не було, тому весільний мейк я робила... пальцями. І то мене не зробило менш щасливішою. Укладку я робила 3 хвилини: підкрутила пару «баранців» біля обличчя, надягнула вінок і «гоу». [Коли організатор в Олега уточняла, чи треба мені візажист /перукар – Олег сказав, що не варто. І правильно зробив. Я – за мінімум]».

Побачила тата… шокованого, але щасливого 

«Тато Христі – колишній військовий. А отже я міг йому довіритись , і попросив щоб мама і сестра взнали про весілля в день весілля, за хвилин 5 до початку. Щоб не встигли подзвонити Христі і вітати її. Він виконав своє завдання на 100%».
«Спустившись вниз, я побачила тата... шокованого, але щасливого. І тоді в мене прокрутився текст з листа... Тоді я зрозуміла, що то не жарти.. Остаточно... Відчула просто на 100% себе на своєму місці. Ніби я планувала це, ніби це мало відбутись.. І легкість… Правда, до першого кроку до арки».

Над #кенекшн_wedding працювали:
Кульки: Coriandoli

Організація і декор: Mopis Wedding&Event
Кейтеринг: Ресторан «36 По»

Плаття нареченої: Milla Nova
Кенді бар + торт: SHOco.
Церемоніймейстер: Miya Krumshyn
Ведучий: Сергій Лиховида
Ді-джей: DJ bO entertainment

Саксофоніст: Jay Sax
Фото: Роман Кайман
Відео: Twix Production
Безалкогольні коктейлі: Бармен шоу Nabar


Підготувала Валерія Климчук для порталу Пара молода


31.07.2018              сьогодні 1, з початку місяця 36, всього 1705◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info