Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля Тетяни і Сергія: осінній джайвНавіть у похмурий сезон весільне агентство «Фігаро» робить весілля своїх клієнтів драйвовими, веселими та енергійними. Свято у ритмі джайву, із присмаком легенди віскі Jack Daniel's та елегантними відтінками осені – далі…

Солодкий морквяний та глибокий коричневий – головні кольори цього дивовижного весілля. Щодо корпоративної стилістики віскі Jack Daniel's, то вона була відображена у поліграфії та частині декору у вигляді фірмових відтінків, шрифтів і форм… Наприклад, «емблемою» весілля стала перша літера спільного прізвища молодого подружжя Медведєвих, оформлена за зразком логотипа легендарного напою.


 
Чому саме віскі Джека Деніелса? Ну окрім того, що стиль цього бренду просто дуже красивий, відома марка має також одну визначну традицію. Так, віскі Jack Daniel's вважають готовим не після чітко визначеного терміну витримки, а лише тоді, коли так вирішать дегустатори. І у цьому незаперечна логіка: віскі готове тоді – коли воно готове! Треба довіряти власним відчуттям: танцювати під ту музику, яка подобається; пити напій, який смакує; одружуватися із тим, з ким щасливий… Тоді, коли хочеться! Осіннє весілля Тетяни і Сергія від весільного агентства «Фігаро» - насичене саме такими чесними емоціями, відкритим запалом, нестримним джайвом і спраглою насолодою життям!

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


07.10.2013              сьогодні 2, з початку місяця 18, всього 7001◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info