Банкетний зал Сюрприз
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля – це шоу, шоу – це бізнес, важливо, щоб весілля не стало бізнесомЛьвову часто закидають, що тут немає світського життя як такого. Думку про те, що всі імпрези і шоу модельного бізнесу відбуваються тільки у Києві, “Наше ВЕСІЛЛЯ” вирішило спростувати, започатковувавши рубрику “Світські хроніки”.

Історії ж справжнього і щирого кохання ми часто можемо почитати на сторінках книг чи журналів, коли у когось розгуляється фантазія аж ген куди! Ми ж пропонуємо справжню історію кохання, без вигадок і прикрас. Про історію бізнес-проекту і найуспішнішого проекту життя – сім’я “Наше ВЕСІЛЛЯ” дізнавалося у наречених Юрія Попкова та Катерини-Єлизавети Головіної, або просто Юри і Каті, власників і засновників модельного агентства “Кatrin”.

Хочете дізнатися більше про унікальність цієї пари? А тут справді є про що розповісти!

Вони разом не мало не багато вже п’ятнадцять років – і лишень тепер вирішили узаконити свої стосунки, та й не так для себе, як для батьків та друзів. Що ж до друзів, то як таких, справжніх, у них немає. Найкращі друзі – це вони один для одного. Усі проблеми і радості навпіл. І коли вони разом, а разом вони майже 24 години на добу, їм ніхто не потрібен – ані подруги, коханки чи коханці. Їхнє щастя поруч, навіщо розмінюватися на дрібниці?

Що цікаво, за півтора десятиліття, поки вони разом, у них немає жодної спільної фотографії. Сподіваються зробити перші уже безпосередньо на весіллі. Хтось до весілля чекає на першу шлюбну ніч, а хтось до першої фотографії! Та й загалом не вважають за необхідне фотографуватися із провідними дизайнерами, модельєрами, співаками та продюсерами, оскільки – це їхні знайомі, партнери, колеги. І розповідають вони спокійно і без антуражу про покази у Франції чи Італії, про модні тусівки, які вони називають не інакше як роботою.

Серед запрошених на весілля до “батьків” “Кatrin” відомі люди не лише у Львові та Україні, а й далеко поза їх межами. Роксолана Богуцька, автор сукні нареченої, однокурсник Каті – Павло Табаков, Роман Шишенко, фотомайстер, який і зніматиме весілля, а також художник Сергій Савченко, картини якого продають у цілому світі.

Ще одним робочим моментом є постійне перебування Юрія у компанії з десятками моделей. Проте про зраду чи ревнощі у них ніхто не говорить, оскільки Юра постійно доводить Каті, що для нього вона – єдина і неповторна. А оберемки квітів мало не щодня – яскраве підтвердження цього.

Весілля – як тривимірне шоу

Процес підготовки до весілля ще триває, проте щодня усе змінюється, починаючи від списку запрошених, до сценарію усього свята. Найбільшою проблемою наречених став пошук тамади. Їм не хочеться запрошувати на своє свято старих вусатих дядьків чи ще “зелених” гумористів, у яких труситься голос під час розмови з нареченими.

От що точно вже вирішено – сукню Катя замовлятиме у Роксолани Богуцької. Наречена зізналася, що в дитинстві теж колись мріяла, щоб на власному весіллі перетворитися на принцесу. Однак модні тенденції диктують свої правила. Тому майбутня принцеса впевнена, що Роксолана Богуцька знайде компроміс між її дитячими мріями і своїм дизайнерським баченням. Катя дуже консервативно ставиться до шлюбу та одягу молодої. Саме тому епатажу і екстранеординарності не буде. Увесь запал оригінальності припаде саме на святкову програму весілля.

Молодята планують провести його у добрих старих традиціях римсько-патриціанського стилю у вигляді вечірки. Не буде застілля з довгими столами. Це буде невимушене гуляння на березі озера у готельно-відпочинковому центрі “Узлісся”, де головним дійством буде їхнє одруження. Епатаж сподіваємося побачити втіленим у незвичайному весільному ескорті – байкери, з лавровими віночками на голові, супроводжуватимуть лімузин.

Ще однією “фішкою” весілля має бути рояль на березі озера. Це мало б символізувати початок їхніх стосунків. Однак через труднощі перевезення від роялю, певно, таки доведеться відмовитися, а от арфа на весіллі буде точно. Куди ж музикантам без інструментів?! Плануючи весілля, молодята задумали провести його як ретроспекцію усього їхнього життя, коли кожна деталь матиме свою цінність і значення.

Значення і особливого трепету, на думку Каті, надають весіллю забобони. Завдяки їм по-особливому починаєш сприймати все, що відбувається довкола. Катя вважає, що деякі вносять особливу таємничість у передвесільні приготування.

А от весільна подорож теж стоїть у переліку тих приготувань, яким іще треба дочекатися свого часу, оскільки знайти компроміс між екзотикою і комфортом, між справжньою романтикою і веселим відпочинком – справа не з легких. Однак молодята, як і все інше, вирішуватимуть разом, зважаючи на думку і побажання іншого.

Усім майбутнім молодятам засновники модельного агентства “Кatrin” побажали – розмовляти одне з одним, і чути, що говорить інший. Пам’ятати, що сенс шлюбу – не в ньому самому, а в сакральності, вкладеній у нього. Жодна міцна сім’я не може бути побудована лише на сексі. У 17–18 років, коли в організмі вирують гормони, це ще не готовність до створення сім’ї – це ілюзія, прагнення легалізувати інтимні стосунки. Тому насамперед треба шукати чогось більшого, значно важливішого, ніж просто тілесне задоволення.

Загалом же весілля матиме трансформаційний вигляд, коли усе навколо змінюватиметься від складних конструкцій до найпростіших і оригінальних деталей. А про всі подробиці сценарію весілля ви зможете прочитати вже в наступному номері журналу.

Автор: Тетяна БУРДЕГА, весільний журнал "Наше ВЕСІЛЛЯ"
14.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 5258◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info