Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля у скафандрах - реалії 2020 рокуУ день  власного весілля наречена отримала позитивний результат тесту на COVID-19, однак вірус не зупинив закоханих.

Весілля у скафандрах - реалії 2020 року
 
Так, днями ранок молодят із маленького села на півночі Індії розпочався не з радісних привітань. За декілька годин до початку церемонії, жінка отримала позитивний тест на коронавірус. Однак, відкладати церемонію вона не захотіла, тому провели її у вкрай не звичний спосіб.

Молодята змінили своє святкове вбрання на захисні костюми та медичні маски. А традиційне пишне святкування обмежили лише до присутності найближчих родичів (які також одягнули спецодяг).
 


Нетрадиційним стане і медовий місяць. Його закохані проведуть на карантині у відповідному центрі в західному штаті Раджастан. Однак, мають надію, що по закінченню вимушеної ізоляції їм все ж вдасться організувати романтичну подорож.

До речі, сьогодні Індія посідає друге місце по захворюваності на COVID-19. Згідно з даними ВООЗ - наразі там вже зареєстровано більш як 10 000 мільйонів інфікованих. У деяких штатах країни введено карантинні обмеження.

Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода
14.12.2020              сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 177◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info