Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ВЕСІЛЛЯ У СТИЛІ ШЕББІ-ШИК (фото)Хочете весілля із настроєм ніжності, зворушливої романтики і домашнього затишку, як у чепурному бабусиному будиночку із патиною на меблях та квітковими візерунками на посуді? Тоді ваш стиль – шеббі-шик, а зразок його виконання – робота весільного агентства «Фігаро».

«Shabby chic» (з англ. «потертий блиск» або «потертий шик») – британський стиль в інтер’єрі, декорі, моді, народжений наприкінці 80-х років минулого сторіччя. Щоб його зрозуміти, достатньо уявити сімейний заміський будиночок, в якому усе дихає минулим. Це «потерті» антикварні меблі, фарбовані у кілька шарів комоди з де-не-де потрісканою фарбою, багато ніжного текстилю, книжки з пожовклими сторінками, старезні чайні сервізи із квітами, пташками чи янголятами у візерунках… Все у світлих, пастельних тонах, ніби вигорілих на сонці. І все – наче у бабусиному будинку з незчисленними родинними реліквіями, фамільними цінностями, пам’ятними речами…

Дуже символічно для свята народження нової сім'ї, чи не так? «Так», - відповідає весільне агентство «Фігаро» і пропонує цікаву концепцію весілля у стилі шеббі-шик. Фотопідбірка цього проекту – вам для натхнення.

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»
11.07.2013              сьогодні 1, з початку місяця 38, всього 11462◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info