Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ВЕСІЛЛЯ У СТИЛІ ПОДОРОЖЕЙВін - архітектор, який любить старі велосипеди... Вона - туристичний агент, їй подобається подорожувати. Організовуючи весілля Юлі та Богдана, студія декору «Бригіда» поєднала захоплення наречених в одному романтичному, свіжому концепті...

Юля та Богдан - вони такі різні і, разом з тим, так ідеально доповнюють один одного. Коли ми познайомились з цією парою, то одразу зрозуміли, що їхнє весілля має бути особливим. Юлі від початку сподобалась ідея весілля у стилі якоїсь країни, але вона довго не могла вирішити якої саме. Так народилась тема весілля у стилі подорожей...


 
Замість традиційної весільної арки чи драпіровки за нареченими красувалось панорамне фото Колізею. Стіл для побажань ми зробили з величезною кількістю чорно-білих фото архітектурних пам’яток різних країн світу. На ньому стояла старезна валіза зі старими книгами та глобусом (саме до нього гості прив’язували маленькі, вирізані з карти листівки зі своїми побажаннями для наречених). А ще фішкою цього столу стали ініціали імен наречених, вирізаних з подорожньої карти.


 
Столи гостей ми теж вирішили прикрасити чимось незвичним, тому на них стояли вази з гілочками дерев, до яких ми прикріпили букетики гортензії. А біля входу в ресторан усіх гостей зустрічав вказівник та білий велосипед, біля якого красувалась стара валіза.

Церемонію вінчання ведуча провела під аркою, яку ми зробили з гілок, гортензії та нашої любові до наречених, адже ця пара залишилась у наших серцях назавжди. З нетерпінням чекаємо коли вони повернуться з медового місяця, щоб зустрітись з ними в одній з львівських кав’ярень за запашною філіжанкою кави. 

Богдан та Юля, студія декору «Бригіда» закохалась у вас!!!


27.10.2012              сьогодні 1, з початку місяця 27, всього 7831◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info