Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля Василя і Ленуци: як весільним відео вразити 800 гостейСорок шість пар дружок і дружбів, вісімсот гостей… Для масштабного свята Василя і Ленуци були потрібні масштабні ідеї! Про роботу над незвичайними, креативними весільними роликами та весільним фільмом розповідає  ZINET | production studio.


Є проекти, робота над якими запам’ятовується назавжди. Згодом про них хочеться розповідати із захватом та розмахом. Для ZINET | production studio таким проектом стало весілля Василя та Ленуци Марини, для яких ми працювали із фото- та відеозйомкою. Їхня зимова казка і сьогодні зігріває приємними спогадами та особливим професійним досвідом, яким ми пишаємося. Креативні Василь та Ленуца організували класичне весілля з несподіванками. Молодята, якщо ви хочете змусити ваших операторів хвилюватися – обов’язково читайте цю статтю. 

За який би проект не бралася команда ZINET, обговорити деталі зйомки ми намагаємося детально. Поспілкувавшись із Василем та Ленуцою, збагнули одразу – їхнє весілля вразить: 46 пар дружок і дружбів, 800 гостей… Зрозуміло – молодятам потрібен ексклюзив та експерименти. Однак це був лише початок.Коли наречені  озвучили ідею для SDE, ми були заінтриговані і, відверто кажучи, почали хвилюватися. Весільний ролик мав стати сюрпризом для гостей. Його потрібно показати до того, як Василь та Ленуца зайдуть у ресторан, тобто останній кадр кліпу – наречені виходять з машини!.. Далі ж вони феєрично з’являються у бенкетному залі і приймають вітання від гостей. О, ледь не забули! Аби довести інтригу до максимуму, у SDE ми не показуємо облич Василя і Ленуци. 

Ідея була свіжа та креативна. Однак на ділі це означало, що операторам потрібно працювати одразу над двома сюжетними лініями – основною весільною та для ролику. На монтаж, у кращому випадку, 40 хвилин і до приїзду молодят у зал все повинно бути вже підготоване. Жодних затримок – не чекатимуть же наречені під рестораном! Сьогодні ZINET | production studio пишається цим досвідом – все вийшло ідеально: SDE можна переглянути у нашій групі.

На цьому експерименти не закінчилися. Ввійшовши у смак креативу, Василь і Ленуца мали також ідею для монтажу весільного фільму. Молодята запропонували на початок відео відзняти ролик у досить містичному стилі із їхнім весільним запрошенням у головній ролі. Такий трейлер запросто пасував би і до повнометражного художнього фільму чи серіалу.

Ми переконані, що цікавим має бути не лише весільний кліп, але і сам фільм. Якщо погоджуєтеся, радимо переглянути трейлер до весілля Василя та Лєни.  


Текст: Катерина Швець
22.11.2016              сьогодні 2, з початку місяця 16, всього 3150◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info