Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля Яни і Дмитра: вишуканість і стильВитончений європейський стиль весілля – завжди актуальний. Тренди приходять і минають, а він залишається незмінно привабливим. Є у ньому якийсь особливий благородний шарм та вишукана розкіш. Саме таким уявляли своє весільне свято Яна і Дмитро. Як їхнє кохання засяяло на заході сонця – далі… 

Весілля Яни і Дмитра: вишуканість і стиль. Європейський стиль весілля
Ніжність почуттів закоханої пари любить чисті, світлі кольори та романтику мерехтіння свічок. Тож на весіллі Яни і Діми панували саме такі відтінки і настрої. Айворі та пудра – у декорі, свічках та невагомому текстилі. Білий – у вишуканій флористиці з традиційними для такого стилю квітами: орхідеями і трояндами.


Щоб вдало підкреслити обрану концепцію весілля, також важливо правильно підібрати весільний образ наречених. Яна та Діма з цього приводу заслуговують найкращих компліментів. Адже стримана елегантна сукня зі шлейфом та ніжною фатою і стильний класичний костюм у поєднанні з краваткою-метеликом грали у цьому весільному концепті першу скрипку.


Втім, найромантичніша партія у симфонії краси та витонченого смаку дісталася вечірньому сонцю. Адже саме у його теплих променях, за мить до перших зірок на небосхилі, відбулася весільна церемонія Яни та Діми. Свої обітниці закохана пара промовила у надзвичайно красивому місці, з якого відкривається панорама на озеро і міський пейзаж. У пору заходу сонця цей краєвид доповнився багряними барвами хмар над горизонтом. А ще – мерехтінням великих стилізованих ліхтарів, десятків свічок та щасливих поглядів гостей свята. Проте, ви ж розумієте, що найбільше сяяли в той момент очі двох найщасливіших людей, які знайшли один одного і своє кохання.

Фото: Марія Ілал
Відео: Юрій Миндзар (відеостудія
«Кумир»)
Ведуча весілля і виїзної церемонії: Валерія Климчук
Декор: весільна агенція
«BIZE»
Банкет: ресторан «Тернопіль»


30.11.2016              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 2259◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info