Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля Яни і Степана: лагідний РустікВона прийшла на стажування. Його призначили інструктором. Так почалася історія кохання Степана та Яни. З того часу вони нерозлучні... А цього року відгуляли весілля, душевне, ніжне і сповнене зворушливих та радісних емоцій. Підготовка до нього відбувалася за тисячі кілометрів від місця події. Як молодятам вдалося організувати свято своєї мрії – далі.

Історія кохання

Вона прийшла на стажування. Його призначили інструктором. Так почалася історія кохання Степана та Яни. З того часу вони нерозлучні...
А другу річницю своїх стосунків святкували вже за кордоном, куди їх запросила мама Яни. Там, в Iзраiлi, пiд бризками хвиль Середземного моря, що розбивалися об камiння старовинного мiста Яффа, пiд музику єврейськоi Хава Нагiлла, що звучала над набережною, Степан зробив Янi пропозицiю руки i сердця.
Вирiшили, що весiлля святкуватимуть в Украiнi, в колi рiдних та друзiв. А це означало, що його доведеться вiдкласти на невизначенний термiн.
Та все склалося iнакше…

Підготовка до свята

Через мiсяць Яна зрозумiла, що при надiї. Вагiтнiсть... А як же одруження? Одностайно вирiшили: весiллю бути! 
Наречена заходилася готувати усе через iнтернет. Дзвiнкам, здається, не було кiнця! Жартували, що з телефоном бiльше, нiж з коханим.
А потiм були три мiсяцi розлуки. І знову телефон, розмови по Skype: тепер не тiльки з пiдрядниками, а й з коханим...

Стиль весілля

Для нареченої в ніжному положеннi на першому мiсцi – простота i зручнiсть. Тож вибрали РУСТIК. Натуральнi матерiали, домашнiй затишок, пастельнi кольори. Усi побажання та iдеї декору майстерно виконали дiвчата зі студiї декору «Stella Harmony». А вдало вибрана локація – ресторан «Отаман» - дуже влучно підкреслила стилістику. Просторий зал, тентований майданчик для танцiв просто неба, затишнi альтанки i неймовiрно смачна кухня, яка задовiльнить смак найвибагливiшого гурмана!

Образ нареченої

Найскладнiшим завданням виявилося знайти сукню для нареченої: таку, щоб вiдповiдала стилiстицi весiлля i була зручна для Яни. Чернiвцi, Хмельницький, крамницi, салони... Об'їхали чимало, а знайшли – у весільному салонi «El Lirio», у Тернополi. Ця витончена, атласна сукня, прикрашена хафтованим гiпюром, з легким шлейфом... Здавалося, вона шилася саме для цiєї нареченої...
Образ доповнили зачiска з витiюватим плетенням, макіяж i сережки, подарованi коханим ще там, в Ізраїлi...

Трепетні моменти

Зворушливу виїзну церемонію провела талановита ведуча Iрина Ірина. Були на цьому святi й сльози... Наречена рано залишилася без батька, тож клiп про нього усi дивилися зi сльозами на очах... Та й мама Яни усю подію споглядала по той бiк екрану.

Весілля вдалося красивим, зворушливим і запальним. Молодята радять: «Не бiйтеся органiзовувати все самотужки! Якщо є бажання, то навiть вiдстань i «цiкаве» положення не будуть перешкодою для весiлля вашоi мрii».
Молодята дякують усiм, хто допомагав створити їм це неповторне свято...
Зараз вони з нетерпiнням чекають народження своєї донечки...

Весiльна сукня: салон «El Lirio», м.Тернопiль
Зачiска: Свiтлана Марко
Макiяж: Христина Павлючок 
Манiкюр, педикюр: Ольга Лукаш
Костюм нареченого:
«Франт» м.Чернiвцi
Декор та фуршет:
«Stella Harmony»
Ресторан: «Отаман» 
Ведуча церемонiї та весiлля: Iрина
Весiльний торт : Iрина Галета
Весiльнi солодощi: Марiя Кузьмiн
Фото, вiдео : Вiталiй Скорпiон


04.08.2017              сьогодні 1, з початку місяця 34, всього 3482◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info