Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля Ярини та Саші: ніжно та затишноХто сказав, що весілля – це обов’язково пишна сукня, як у балерини та налаковані туфлі молодого? Весілля у стилі етнорустік – це простота в усьому – від образу нареченої до фуршету. Такий виклик надмірному пафосу та цивілізації зробили Ярина та Саша. Якщо ви досі не вірите, що найголовніше свято пари можна зробити без надуманих цінностей – читайте далі…

Весілля Ярини та Саші: ніжно та затишно. Весілля у стилі етнорустік
Якщо раніше попитом користувалися класичні весілля, то зараз тенденція змінюється. Якомога простіше та природніше – ось девіз весілля Ярини і Саші. Пара одразу вирішила, що їм потрібне нетрадиційне свято. Акцент ставився на тому, щоб дати гостям абсолютну свободу. Використання природних, необроблених матеріалів допомогли створити потрібну атмосферу неповторного свята. А маленькі природні аксесуари зробили весілля не просто стильним, але й дуже затишним. Це той випадок, коли зручні речі цінуються більше, аніж одяг «з голочки», який додав би тільки дискомфорту. Легка сукня нареченої з етноелементами, замість пишного вбрання з тугим корсетом, одяг нареченого в стилі casual та сорочка з розстібнутим верхнім ґудзиком тільки відображали простоту навколишнього середовища. Польові квіти, ніби щойно зірвані на галявині, волосся, в якому гуляє вітер, навіть легка незграбність, недбалість додавали весіллю Ярини та Саші особливого шарму. Такого по-домашньому приємного та надзвичайно стильного.


Близькі друзі поруч та відкидання всіх канонів допомогли відкритися молодятам, оголити душу. Та що там душу! Для фотосесії Ярина та Саша оголили навіть ноги:


«Не кожні наречені погодяться гуляти босоніж по траві одразу після дощу… А Ярина і Саша зробили це без вагань. Ні, не тільки тому, що ми їх про це попросили, задля красивих фото :). Вони просто жили цим незвичним моментом і раділи йому щиро, по-справжньому, наче діти. Так, у день їхнього весілля інколи падав дощ, а потім світило сонце, а потім падав дощ і світило сонце… Але ж це було частиною їхнього важливого і щасливого дня! Словом, наступна серія розкаже вам про головний секрет щастя – знайти кохання і приймати усе таким, як воно є: легко і з радістю». 

Фото: Monro photography
Mua: Katya Petryshyna
Декор: Студії івент-дизайну
«Шампань»
Кейтеринг: Кейтерингова компанія «Галич-фуршет»

Текст: Юліана Діткун


30.11.2016              сьогодні 1, з початку місяця 16, всього 2193◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info