Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ВЕСІЛЛЯ з ароматом півонійНаша історія розпочалася з дружби в одній із соціальних мереж. Одного разу Вадим, перебуваючи у США, написав мені – і це поклало початок дивовижним стосункам. Кожного дня віртуальне спілкування наближало нас до зустрічі. І коли Вадим повернувся – дружні стосунки перетворилися на романтичні.


Вадим – романтик, дуже хороший, надійний, люблячий. Він часто робить мені сюрпризи. Тож і освідчився мені, так би мовити, «в кращих традиціях», коли ми відпочивали разом у Єгипті. На набережній, де ми сиділи та милувалися краєвидами, він завів мову про майбутнє... А потім – просто дістав обручку і освідчився. Звісно, я погодилася :).

11 червня цього року ми одружилися. Наше свято мало аромат голландських півоній – вони красувалися і у флористичному оформленні залу, і в моєму букеті. Надворі було досить прохолодно, але ми не відчували цього. Все відбувалося так, як і було заплановано. Прийшло усвідомлення того, що цей день – неповторний, тому потрібно встигнути максимально ним насолодитися, відчути те щастя сповна. І якщо інші молодята на наступний ранок скаржаться, що торжество їх зморило, ми раділи, що так гарно відпочили.


Одним із найоригінальніших подарунків стала старенька «Волга», про яку роками говорили, що це моє «придане». Поява ретро-авто, прикрашеного бантиками, викликала чимало позитивних емоцій у нас, та й у гостей, мабуть.

Можу впевнено сказати, що день нашого одруження – дійсно щасливий. І хоча всередині все вирувало – ці переживання були такими приємними!

Автор: Роксолана Опацька


27.09.2011              сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 7204◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info