Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля з морськими мотивамиМоре і морська подорож – ось що є найромантичнішим влітку. Напевно, саме тому останнім часом досить популярними вважаються весілля з морськими мотивами.

І не обов’язково їхати до моря або жити неподалік нього, морських аксесуарів на сьогоднішній день досить багато, і якщо дати волю фантазії, то образ наречених, свідків, весільний букет, банкетний зал, виїзну церемонію вінчання, фуршети можна оформити так, що все це в сукупності передасть тематику і настрій вашого свята.


Особливо таке весілля підходить тим нареченим, які обожнюють атмосферу свіжості та прохолоди, чистоти та ніжності, адже саме це символізує синій колір, який ми виокремили, як основний . Можна обіграти морську тематику різними камінчиками, ракушками, морськими зірками, ну і звичайно ж, квітами. Драпіровка із легкого синього шифону та білого атласу стануть чудовою альтернативою справжнім морським хвилям та білим вітрилам.
Весілля з морськими мотивами таке ж свіже, як морський бриз, тому внесіть цю свіжість у своє життя, і нехай ваша любов буде вічна, як море…

Весільний декор: майстерня свята «Милана»
Ресторан: «Кают компанія»


09.08.2013              сьогодні 1, з початку місяця 39, всього 7126◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info