Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля з присмаком «М’яти»«Подоляни» - торгово-розважальний комплекс, що вніс різноманіття та радість розваг у життя тернополян. Кожен знає, що дійсно якісний відпочинок та комфортний шопінг можна отримати лише тут. Проте заклад не припиняє приємно дивувати клієнтів новими ексклюзивними послугами та зонами для відпочинку. Саме у «Подолянах» відкрився перший у нашому місті весільно-бенкетний зал – «М'ята».


Інтер’єр закладу включає основні моменти, необхідні для проведення весіль: білосніжні стіни, вишукані золотаві обрамлення, дерев’яні столи, вкриті сліпучо-білими скатертинами, шкіряні крісла такого ж кольору. Бенкетний зал розрахований на 160 гостей, а танцювальний майданчик, обладнаний диско-лампами, зробить святкування ще запальнішим.

Всім відомо з якою увагою та повагою ми ставимось до своїх клієнтів. – розповідає Тетяна Чубак. – А нареченим ми готові надати весь спектр весільних послуг: київський шеф-повар Тарас Фесенко приготує для вас не лише смачний, але й красивий шедевр української чи японської кухні, арт-менеджер запропонує оформлення залу згідно тематики вашого весілля, а кондитер Наталія Шикульська засолодить "Гірко!" дивовижними тістечками, тортами та кексами.


Ще одним сюрпризом для молодят стали приємні ціни від весільно-бенкетного залу: вартість мінімального замовлення 150 грн, весь алкоголь за гуртовими цінами та безкоштовна оренда залу.

У «М’яті» можна не лише святкувати весілля чи дні народження, але й проводити конференції, ділові зустрічі, адже зал обладнаний моніторами, проектором та аудіо апаратурою.


А ексклюзивним сюрпризом для наречених є подарунок від весільно-бенкетного залу "М’ята" - медовий місяць у "Подолянах": романтичні вечері при свічках, розваги на катку, боулінгу, більярді, концерти у Пабі "Хмільне щастя", – і все абсолютно безкоштовно!

Ми зробили все для того, щоб День вашого весілля був веселим, безтурботним та світлим.

Автор: Мальва ВОВА
Джерело: молодіжно-сімейний журнал "Пара молода"


03.09.2011              сьогодні 5, з початку місяця 7, всього 6256◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info