Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весілля за «сухим» сценаріємПрекрасна мить весілля. Кожен у своїй уяві ще з дитинства прокручує його немов кіно, де всі ролі розписані тобою і все відбувається за твоїм сценарієм, адже господар на ньому саме ти.

Прикладом є весілля, яке відбулося зовсім нещодавно.
Весілля без алкоголю. У сучасному суспільстві це дуже важко собі уявити і мабуть кожен, без зайвих пояснень, розуміє чому. Без здивування тут не обійтись. Не обійтись і без критики, якої більше ніж похвальних слів. Мимоволі ця молода пара стає сектантами, темою для неприємних розмов, пліток.. адже у кожного своє пояснення їхнього рішення. Ну так, якщо вони не п’ють, то їм ніхто і не наливатиме, так ви подумали?

Нюансів тут багато, наприклад, як же тости, не звична сервіровка столу, а що ж пити за здоров’я молодих, звідки візьметься настрій?...

Але це їхній день і саме вони вирішують яким він має бути. Кожна людина сама обирає свій життєвий шлях та яким чином його пройти. Вони омріювали, бачили цей день саме таким і не причина тут у релігійному світосприйнятті, ні! Хіба важко людині котра прийшла на це весілля, відсвяткувати його так, як хочуть цього молодята?

Весілля було просто чудовим, звідкись узявся сміх, кудись зникла напруженість, народ розслабився, почулась фраза: “Ми сміємось так, наче випили бутилку вина”. Отже... що це? Значить ми, на рівні підствідомості, внушаємо собі речі, які не узгоджуються з реальністю.

Тому, чи варто боятись, що тебе не так зрозуміють? Експеримент вдався, всі були задоволенні, в хоршому гуморі, хоча мабуть кожен, в своїх думках, уявляв цей банкет зовсім по-іншому. Та результат був вдалим. Дуже вразили зворушливі слова молодого: “Дякую за те, що прийшли відсвяткувати цей день так, як ми цього хотіли, так, як ми звикли жити”.

Що саме головне - потрібно вміти залишатись самим собою і жити в мирі і злагоді зі своїм внутрішнім світом. Головне не боятись думки чи осуду оточуючих.

Це приклад для багатьох і він вартий похвали.

Можна було б знайти массу людей, які живуть так само, але боячись негативних відгуків у свою сторону, роблять власне свято так, як вважається заведено. Ламати стандарти і стериотипи цього суспільства не кожен наважиться.

Автор: Ліля Олексюк
19.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 2, всього 4561◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info