Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ВЕСІЛЛЯ ЗІНОВІЯ І ЛЮДМИЛИ: у символах сімейного щастяБілосніжні гладіолуси як щирість помислів і сила характеру, родинне дерево як зв'язок поколінь і продовження роду… Свято Люди і Зеника було сповнене світлих, добрих та чистих символів. Історію про своє кохання та окрилене щасливими емоціями весілля розповідають молодята. 

ВЕСІЛЛЯ ЗІНОВІЯ І ЛЮДМИЛИ: у символах сімейного щастя

Історія кохання та освідчення

Зеник: «Наша історія почалась минулого літа на міському фестивалі. Ми гуляли по набережній і Людочка приміряла вінок з великих білих піонів. Ця дівчина з відкритим, світлим, милим серцю личком, заквітчаним вінком із велетенських білих квітів, дивилась на мене поглядом, сповненим найбільшої доброти та ніжності. «Як я тобі?» - запитала вона, «Моя!» - прошепотіло серце.
Ми зустрічались після роботи, гуляли і розмовляли про все на світі, вивчали тернопільські кав’ярні. Я знав, це моє кохання, моя доля, яку не можна відпустити. Освідчення мало бути непередбачуваним. Ми вирушили в чудову прогулянку серед Карпатських гір, понад ліси, високо аж під небо, до обсерваторії «Білий слон». Там, поближче до Бога, щоб і він почув мої слова, я став на одне коліно і запитав: «Кохана, ти вийдеш за мене?». Крізь сльози щастя, затиснутий в обіймах, почув: «Так»». 

Символи весілля: дерево роду і білі гладіолуси 

Люда: «З весільного декору найперше з'явився банер – золотаве родинне дерево, яке намалював батько нареченого художник Петро Мороз. Ця тема була продовжена і в моєму образі. Так, аксесуар для зачіски, золота гілочка, також символізує родинне дерево.
Флористику для свята теж підбирали з глибоким змістом. Вишукані білосніжні гладіолуси – квіти, що  символізують щастя, щедрість, дружбу та вірність. А в Індії вони означають щирість помислів і силу характеру».

Образ нареченої

Зеник: «Будучи ведучою весіль, кохана провела не один десяток церемоній і точно знала, чого хотіла – щоб щасливими були не лише винуватці свята, а й гості. Вона зібрала кращих професіоналів Тернополя, майстрів, котрим повністю довіряла в цій справі, як самій собі. А сукню довірила шити моїй мамі, саме так, не займаючись шиттям професійно, цю білосніжну красу пошила нова мама моєї дружини»
Люда: «Дизайн сукні – намалювала собі сама.  Але мама нареченого влучно відтворила, талановито виклала весь ажур  на тканині».

День весілля

Зеник: «І от, настав день весілля. На схилах тернопільського парку ми дали один одному подружні обітниці під час душевної та щирої весільної церемонії. Щастя витало в повітрі…».
Люда: «Символічно, що нареченого до коханої відправляла сестричка, власноруч  збираючи букет для нареченої, створюючи квіткові прикраси для дружбів та дружок. Інша сестричка – Наталія – влаштувала сватання «під ключ» - познайомила нас, була з нами на церемонії в РАЦСі, на власному авто возила в день весілля молодят, прослідкувала, щоб все було як годиться». 
Зеник: «Гості сяяли від щастя, осипали компліментами, дарували найщиріші побажання, розкривали почуття у своїх тостах. Вони всі перезнайомились, дружньо танцювали та забавлялись у конкурсах. Всі гості відчули себе однією великою дружньою родиною, а по завершенню – не могли розпрощатись. Кажуть, що всі наречені щасливі на весіллі… Але ці  приємні емоції щастя, як післясмак, залишилися  в  наших  серцях  і спогадах гостей, та огортають ніжністю ванільного капучіно. Залишається лише берегти ці солодкі відчуття!


Фотограф: Руслан Гаврилюк
Відео: Павло Мазярок (студія Maximum).
Макіяж: Вікторія Магдич
Зачіска: Ольга Хоменко
Ведуча церемонії: Валерія Климчук
Ведучий свята: Юрій Бадзян
Банкет: ресторан
«Тернопіль»
Декор: агенція декору «O-La-La»


30.11.2016              сьогодні 2, з початку місяця 20, всього 2360◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info