Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весіллю Віктора Павліка все ж бути?..Instagram - джерело знань та інформації. Принаймні, так можна вважати, якщо погортати історії знаменитостей. До прикладу - профіль молодої дружини Віктора Павліка, Катерини Реп‘яхової. Дівчина не лише активно розповідає про свою вагітність, а й розсекретила дату святкування свого весілля.

Весіллю Віктора Павліка все ж бути?..
 
За словами дівчини, через пандемію, у травні 2020-го, подружжю Павликів довелося скасувати гучне святкування. Хоча, все й було готове на 70%. Тому, молода сім‘я Віктора Франковича планує надолужити втрачене вже у листопаді цього року.

«Может 4 ноября, в день нашего знакомства. 6 лет будет», - розповідає Катерина.

Також Катерина розповіла, що має дві весільні сукні. Одну із них вона одягла на розпис, а інша ще й досі чекає того особливого дня.

«Мои родные и друзья так и не увидели меня невестой. Вот, увидят в 2021) И моё основное платье ждет своего времени, - зазначає в сторіс дружина Павліка. - Мы сделали фотосессию в моём втором платье и расписались только вдвоем».

Наразі, головна задача до весілля, як зазначає Катерина - схуднути після пологів. Попередня дата пологів за словами дівчини - 13 червня.

Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода
19.01.2021              сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 122◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info