Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільна арка: яку обрати?Весільна арка – це, звісно, не така складна конструкція як історично значимі Тріумфальна арка, арка Колізею чи Арка дружби народів. Але її роль на святі таки важко переоцінити. Краса, стиль, захист від сонця і дощу, безпечна конструкція – критеріїв для вибору вдосталь. Залишається лишень розглянути види арок, що ми і пропонуємо зробити просто зараз…


Вінчання у саду, парку чи на березі водойми під аркою – традиція Великобританії, Канади, США. Утім, за останнє десятиріччя це вже стало дуже звичним і для українських весіль. Весільна арка є не лише гарним доповненням дизайну, вона – наче ворота у нове життя. Адже обмінюючись обручками під аркою, молода пара перегортає наступну сторінку своєї історії: стає подружжям. 
Як же ж обрати ці «ворота у нове життя»? Бо існує таке різноманіття арок, що «очі розбігаються». Почнемо з того, що різним може бути матеріал каркасу. Відповідно арки бувають пластикові, металеві, дерев’яні і, навіть, льодяні. Щодо форми, то розрізняють такі види конструкцій:
Півкругла класична арка
Півкругла класична арка схожа на підкову, яка приносить щастя та удачу. Чудово підходить для церемонії надворі чи у приміщенні. Декорувати її можна живими чи паперовими квітами, гілками або легкими тканинами (вуаль, тюль, органза). Для осінніх церемоній підійдуть гілки калини чи осіннє листя.

Арка-колонада або римська альтанка
Арка-колонада або римська альтанка – це стиль античності. Від інших відрізняється стриманістю й пропорційністю. Колонада виглядає стійкою, нагадує міцні споруди Риму. Добре, якщо такими ж міцними будуть стосунки в майбутній сім'ї.

Квадратна арка (хупа)
Квадратна арка (хупа). Густо «одягнена» тканинами, прикрашена ретельно підібраними квітами, арка схожа на затишну кімнату, місце в якій є лише для наречених.

Арка-шатро
Арка-шатро. Доповнить весільну церемонію арка, що має вигляд пишних шат із вишуканих, «благородних» тканин. Квіткову композицію можна розташувати у центрі – куди будуть направлені погляди гостей. Арка-шатро ще й практична, бо зможе захистити від погодних примх.

Звісно, форма арки – це лише полотно для фантазій весільних дизайнерів і декораторів. З допомогою різних матеріалів, супровідних конструкцій вони часто перетворюють звичну весільну арку на справжній витвір мистецтва. І, що особливо важливо для тематичних весіль, можуть зробити арку-водоспад, арку-годинник, арку-книгу чи арку у вигляді льодової брили, яка наче тане від конання. Бути готовими до подібних сміливих експериментів, довіритися своєму декораторові – ось запорука успіху для вашого дивовижного весільного свята.

Текст: Тетяна Тетера, весільний портал Пара молода
17.10.2016              сьогодні 1, з початку місяця 52, всього 3327◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info