Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільна газета: ідеї контентуХто ж не чув про персональну весільну газету, в якій головні герої та ньюзмейкери – наречені? Чути чули, а от бачили її на практиці одиниці. Можливо, весільну газету «випускають» не всі наречені, бо не знають чим наповнити дане чтиво для гостей? Ідеї контенту для вашого ексклюзивного видання – далі…

Весільна газета: ідеї контенту

Ваша історія кохання.

Звична головна тема для першої шпальти весільної газети. Але ми не могли не внести її до нашого переліку. Яке ж весілля без таких історій? Поки гості на вас чекатимуть у ресторані, вони залюбки почитають, як ви познайомилися та закохалися.

Освідчення.

Ще одна чудова тема публікації у весільній газеті – як, де та коли відбулася пропозиція руки і серця. Вона може бути, звичайно, частиною попереднього матеріалу. Але і самостійна стаття з цього вийде доволі цікава.

Фото, фото… і знову фото.

Чим більше фотоілюстрацій буде у вашій весільній газеті, тим цікавішою вона буде для ваших гостей. Подумайте про такий цікавий жанр періодики як фоторепортаж: мінімум тексту – максимум зображень, наприклад з ваших спільних подорожей. І ще одна ідея: фотовікторина. Нехай читачі спробують вгадати, де на запропонованих дитячих світлинах наречена і наречений. А за правильні відповіді – подарунки під час банкету.

Плани на майбутнє. 

У рубриці «Фінанси» поділіться своїми планами на майбутнє. Якщо ви саме збираєтеся розпочати власну справу, а на ваше свято запрошено багато людей - то цілком імовірно, що хтось з гостей може зацікавитися вашими ідеями як інвестор, майбутній клієнт чи слушний порадник…

Дитячі малюнки як ілюстрації.

Маєте маленьких племінників чи похресників? Попросіть їх намалювати картину на тему весілля та кохання, а також дати відповідь на питання «Що таке любов?». Чи нехай вони скажуть, чого бажають молодятам… З цього вийде дуже зворушливий матеріал для «дитячої сторіночки».

Історія організації весілля.

Як вони вибирали стиль і тему свята, як шукали сукню і чому найняли саме цього фотографа, що символізує головна квітка весілля і як наречена цілу ніч майструвала разом із подругами хенд-мейд запрошення – одвічні історії багатьох молодят. Чому б не розповісти про усе це у весільній газеті?

Листи однин одному.

Ви, мабуть, бачили у багатьох звичайних газетах рубрику «нам пишуть» або «редакційна скринька». У вашому випадку вона також доречна. Напишіть один одному щирі зізнання або розкажіть, яка ваша половинка чудова-пречудова і найкраща у світі… Це буде дуже романтично!

Інтерв’ю.

Відчуйте себе справжніми селебретіс. «Зіркові інтерв’ю» із головними винуватцями свята – хіба ж це не найкращий ексклюзив для весільної газети? У такому ж форматі можна підготувати матеріал про ваше дитинство. Попросіть батьків поділитися дорогими серцю спогадами.

Сімейна історія.

До речі, про батьків… Це було б для них дуже приємним сюрпризом, якби у весільній газеті ви згадали б і про них. Старі світлини, сімейні легенди про кохання ваших батьків чи можливо, навіть, генеалогічне дерево - це вже запит на справді серйозне видання.

Реклама.

До цієї ідеї дехто ставиться скептично. Але з іншої сторони – чому б ні? Якщо ваш брат, наприклад, займається кондитерською справою (і якщо саме його вироби сьогодні скуштують гості), то що в цьому поганого, коли невеличкий рекламний блок його кондитерської буде на сторінках вашої газети? Так буде навіть реалістичніше і більш схоже на справжню пресу!

Кросворд.

Мало яка порядна газета без цього обходиться :). Втім у вашій – інтелектуальне завдання буде пов’язане із коханням або знанням смаків та вподобань наречених.

Гороскоп.

У жартівливій формі «напророчте» своїм гостям, якого б знаку Зодіака вони не були – фантастичний відпочинок у день вашого весілля.

Свіжі новини.

Деякі агенції надають послугу друку весільної газети день в день. Свіжу пресу із фоторепортажем та новинами з церемонії, вінчання чи першого танцю гості і наречені отримують уже під час банкету… Оперативність – головний принцип сучасних медіа ).

Програма та меню.

Якщо у вас буде весільна газета, то уже зовсім не обов’язково окремо друкувати програмки вашого свята. Цю та іншу організаційну інформацію можна розмістити у вашому виданні – зокрема, схему розсадки та телефони координаторів тощо.

Персональна подяка.

Вашим гостям буде дуже приємно, якщо їм подякують персонально і публічно та якщо ім’я кожного з них буде надруковано у газеті, хай навіть весільній.

Насправді, весільна преса – це просто неймовірно широке поле для вашої творчості… Сміливо вигадуйте свої теми для публікацій, експериментуйте з дизайном, долучайте гумор – і нехай ваші гості «зачитаються» :)!

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


19.11.2013              сьогодні 1, з початку місяця 56, всього 8811◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info