Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільна монограмаРаніше її використовували  короновані особи Європи та римські імператори. Тепер - це елемент декору, родзинка весілля, що свідчить про ретельну підготовку до цього свята й вишуканий смак. Що таке монограма, як її виготовити і де у декорі вона буде доречною – далі…

Весільна монограма - елемент декору. Монограма – це дизайнерське зображення перших літер імен наречених

Для чого потрібна монограма?

Монограма – це дизайнерське зображення перших літер імен наречених, виконане з паперу, дерева, пластику тощо, чи нанесений на поліграфії. Це своєрідний логотип свята, який на вашому весіллі може прикрасити загальний фон за президіумом молодят чи весільний фотобанер. Символом майбутньої сім’ї стане монограма на запрошеннях, бонбоньєрках або серветках. Також її розміщують на столику для церемоній, арці, весільному торті й бокалах для наречених, чи у вигляді брошки на весільному букеті.
Весільна монограма - елемент декору. Монограма – це дизайнерське зображення перших літер імен наречених
Фото «Impreza decor»

Ціна питання

Виготовленням монограм займаються весільні агенції та дизайнери. А ціна і терміни виготовлення залежать від тематики весілля, розміру виробу і, звісно, побажань наречених. 
Наприклад, у Тернополі виконанням монограм займаються «Студія декору Лани Карпович», весільні агенції «Анетт», «Imprezadecor», «Шарм». Вартість монограми – від 150 грн. Розробка та виготовлення індивідуального варіанту коштуватиме 650 грн. Студія флористики і декору «FlowerLine» створює квіткові монограми: живі квіти викладають на каркасі. Вартує таке задоволення від 450 грн. і більше. 


Монограму можна виготовити самостійно. Є кілька варіантів. Перший – попрацювати у програмах Corel Draw чи  Adobe Photoshop. Другий – зробити своєрідну аплікацію: намалювати, вирізати, прикрасити (наприклад, мушлями та камінчиками, якщо це морський стиль). Наступний – вишити вручну хрестиком або гладдю. Найкраще вишита монограма підходить для весілля в етностилях. Тканиною може послугувати домоткане полотно. Вишивати на більш вишуканих креп-сатині чи шовку потрібно за допомогою накладної канви. Буде чудово, якщо такі приємні клопоти розділять обоє наречених. І пам’ятайте: найкраще те, що зроблене своїми руками. 

Текст: Тетяна Тетера, весільний портал Пара молода


20.07.2016              сьогодні 1, з початку місяця 29, всього 3682◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info