Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільна підв'язкаБудь-яка закохана пара хоче, аби її весілля було найкращим, найцікавішим і найефектнішим. Заради цього українські молодята «і свого не цураються, і чужому научаються». Серед безлічі цікавих національних обрядів з’явилося чимало іноземних звичаїв. От, наприклад, скільки сексуальності додалося ніжним українським нареченим із появою весільної підв’язки. Для чого ж потрібен цей звабливий аксесуар?

Як правило, весільну підв'язку носять над коліном правої ноги. Як одну, так і пару (одягати відразу 2 підв'язки прийнято в Північній Америці). Перша підв'язка називається «щасливою», саме її молодий чоловік кидає своїм неодруженим друзям. Друга ж залишається на пам'ять - вона називається «солодкою» або «медовою» підв'язкою. Вона кріпиться як мінімум на пів долоні вище за першу.

Із другою, “солодкою” підв'язкою все досить ясно - зі своєї молодої дружини її знімає чоловік, залишившись наодинці в першу шлюбну ніч. Але коли ж час зняти першу підв'язку?

За традицією пов'язку кидають до того, як кинутий букет нареченої. Але на наших весіллях, найчастіше, це відбувається на завершення банкету, після розрізання торту і незадовго до від'їзду щасливих молодят. Як правило, для цього моменту весілля підбирається особливий музичний супровід. На Заході цей момент весільної вечірки не менш важливий, ніж перший танець молодої пари. Зазвичай, перед цією процедурою усі неодружені гості збираються навколо нареченої, що сидить (або стоїть) на стільці. Наречений злегка підводить поділ плаття і знімає підв'язку.

Як це гарно і правильно зробити? Насамперед, не варто безцільно намагатися намацати підв'язку під численними нижніми спідницями нареченої; якщо у вас відразу ж не вийшло її відшукати - просто попросіть, щоб вона вам допомогла. Це позбавить усіх від незручності очікування. Як тільки ви виявите заповітний аксесуар, акуратно розпряміть його, і поволі знімайте підв'язку руками (або зубами). Якщо ж ваша наречена вирішила одягнути відразу дві підв'язки, не переплутайте: знімати треба нижню. Але, якщо наречена дуже скромна, то вона може сама зняти підв'язку і вручити її безпосередньо вам. Отримали? Що ж, настав момент кидати цю деталь туалету своїм неодруженим друзям!

За повір’ям, чоловіка, що зловив цю скромну деталь туалету нареченої, очікує щастя і швидкий шлюб. А в Америці цьому щасливчику належить танець з дівчиною, що зловила весільний букет нареченої (або за іншою версією він, так само під музику, надягає на ніжку цієї дівчини підв'язку).

Автор: Руся Сова, спеціально для порталу «Пара молода».
01.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 28, всього 14434◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info