Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільна піньята для яскравого свята!Якщо у нареченої зав’язані очі, а у руках битка – значить десь поряд є піньята :). Про весільну піньяту, її походження і ритуал розбивання, а також сумісність зі стилістикою свята – далі…

Піньятою називають іграшку, переважно кулястої форми, що наповнена солодощами або цукерками
Піньятою називають іграшку, переважно кулястої форми, що наповнена солодощами або цукерками. У середині можуть бути також привітання чи побажання від гостей свята. Виготовляють її з паперу за технікою пап’є-маше. 

У західних країнах цю іграшку використовували на католицькому передріздвяному святі. Однак існують версії, що ідея такої забавлянки виникла ще у давніх Греції та Китаї. Спочатку піньяту виготовляли у вигляді Вифлеємської зірки, а згодом – відомих персонажів, та й узагалі, всього, чого «душа забажає». Головне, щоб оформлення іграшки підходило до загальної атмосфери та стилю свята. Так, весільна піньята може бути у вигляді весільного торта, кулі з птахами, квітами або ж традиційної зірки. 
Піньятою називають іграшку, переважно кулястої форми, що наповнена солодощами або цукерками
На весіллі розбивання піньяти та, власне, її вміст може символізувати майбутній добробут молодят, багатство або ж солодке подружнє життя. Піньяту підвішують до стелі або дерева так, щоб її можна було дістати палицею. А розбивають – молодята. Часто – наречена, якій зав’язують очі. Піньяту можна й не розбивати: потягнеш за мотузку – і долівка всипана солодощами чи блискітками! Особливо ефектно це виглядає під час першого танцю молодят.


Ритуал розбивання піньяти краще робити у кінці святкування, але це залежить від побажань «винуватців свята». Її можна не розбивати на весіллі, а зробити це через деякий час, наприклад, на річницю свята.

Текст: Тетяна Тетера, весільний портал Пара молода


05.10.2016              сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 2001◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info