Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ВЕСІЛЬНА ПОСАДА: ДРУГ НАРЕЧЕНОГОЩо повинен і чого не повинен робити дружба

Майже завжди на весіллі можна зустріти отих двох хлопців у костюмах, які схожі на охорону молодого і усюди його супроводжують (принаймні, спочатку). Отже, твій друг вирішив одружитися і попросив тебе бути одним з них – себто дружбою. Страшно? То тільки перший раз. Я, як заслужений дружба з багаторічним стажем, можу авторитетно заявити: нічного страшного в посаді дружби немає! Якщо, звісно, зі своїми обов’язками ти добре знайомий, якщо ж ні – читай далі.

До весілля.

От скажи чесно, про що ти подумав при фразі «довесільні обов’язки дружби»? Шалену парубоцьку вечірку? Ну, вона може і буде, можливо шалена. Але приготуйся до того, що наречений може попросити тебе потурбуватися про деякі інші організаційні моменти, які стосуються самого весілля. Наприклад, домовитися щодо ресторану чи транспорту, або допомогти доставити продукти... Варіантів багато, але відмовити молодому ти не можеш, тому постарайтеся виправдати довіру свого друга. Я, будучи дружбою, одного разу навіть браму молодій ставив, та ще й прикрашав до третьої години ночі всякими стрічечками, бантиками і кульками (повітряними, маю на увазі)... А що поробиш? Дружба на те і є, щоб підтримати молодого у важку хвилину!

Настав той день.

Тут теж нічому не дивуйтеся, зокрема тому, що весілля у молодого, а ноги відвалюються у дружби. Адже день із чого починається? Правильно, дружби приїздять до молодого, а той тремтить і хвилюється. Ось тут і потрібна щира чоловіча підтримка та бадьоре слово, а тоді вже можна готуватись до парадного виїзду за молодою.

З огляду на розгубленість нареченого, справжній дружба обов’язково перевірить ще раз, чи той узяв паспорт, обручки, гроші та нічого потрібного не забув (букет нареченої, зокрема, бо не дай Бог...). Крім того, якщо після офіційної церемонії заплановано пляшку шампанського, то ця пляшка також повинна бути у тебе. Ну, і посуд, звичайно.

По приїзді, на брамі вас уже чекатимуть дружки. Зазвичай, вони не збираються так просто пускати до дівчини. І ось тут уже хай тебе не підведе твоє почуття гумору! Адже на брамі повинно бути весело та цікаво. Розвеселиш дружок, дорогу родину молодої та сусідів – то й молодому легше стане, а особливо, якщо ти зможеш швиденько віддати символічний викуп та провести його всередину, де на нього уже чекає його неповторна... До речі, під час викупу можуть запропонувати випити горілки. Випити її можна (і навіть доведеться), але пам’ятай при цьому, що справжній дружба повинен мати холодний розум аж до завершення застілля. Так що – самоконтроль!

Коли уже наречені зустрілися, дружки приколюють дружбам на піджаки маленькі букетики (які називають чудним словом «бутоньєрки»). Дружби, у свою чергу, не пасуть задніх і віддячують дівчатам цукерками – тому не забудьте придбати коробочку напередодні. Можливі й інші подарунки.

Церемонія.

Ну що ж, тепер на черзі офіційна частина дійства! Після батьківських благословень та розбитих тарілок на молодят чекає РАЦС. Отож, дружби сідають у машину з нареченою і також прямують туди. Власне, тут можна дещо перевести дух, варто тільки уважно вислухати інструкцію помічника реєстратора і чемно її виконати – тобто, хто де стоїть, хто коли вітає і т.д.

Одразу після РАГСу процесія, як правило, вирушає до храму, у якому молодята обвінчаються (хоча може бути і навпаки – спершу церква, потім держава). Як заходити і де стояти – вам скаже священик. Під час обряду тобі доведеться пройти фізичне випробування – адже тримати корону над головою молодого не так-то й легко, особливо, якщо надворі спекотно, а у церкві – душно. Але справжній дружба готовий і до такого, тому з честю вистоїть 20 – 30 хвилин з простягнутою рукою... Руку можна міняти, але корону слід тримати тільки через хустинку (її переважно готують заздалегідь рідні). А от корчити фізіономії фотографу поки що не треба – момент надто урочистий.

Фотосесія.

Як завжди, між церквою і рестораном залишається якась годинка часу – для фотосесії. Якщо для весільних світлин необхідна наявність дружби у кадрі – розслабся і позуй! Бо фраза «я – не фотогігієнічний», по-перше, неграмотна (правильно казати – фотогенічний), а по-друге – у даному випадку ще й зовсім недоречна…

Ура, банкет!

Після фотосесії ескорт рушає до ресторану, де уже чекає більша частина гостей. Дружби з дружками попарно заходять усередину слідом за молодими, допомагають їм під час вітань (наприклад, передають букети офіціантам), потім сідають поряд, беруть участь у різних конкурсах, шукають викрадену наречену. Між іншим, дружби ніколи (запам’ятай: ніколи!) не мають право викрадати наречену. Їх обов’язок навпаки: слідкувати за тим, щоб її ніхто не поцупив у нареченого. А ще дружби невимушено вносять розмаїття у весільні фотографії (особливо під кінець) і взагалі розважаються, як це заведено на весіллі. Але справжній дружба ніколи не зловживатиме алкоголем, оскільки знає: відео в салаті – не найкраще весільне відео.

Отож, із побажаннями вдалого весілля –
Олександр Троянський
весільний портал «Пара молода»
02.07.2012              сьогодні 1, з початку місяця 47, всього 39523◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info