Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільна посмішка: які послуги для наречених пропонує сучасна стоматологія?Сьогодні стоматолог – це не просто лікар, а ще й скульптор, якщо хочете, «зубний стиліст». Люди цієї професії «роблять» усмішки зіркам. Навіть напрямок такий є – «естетична стоматологія» називається. 

Весільна посмішка: які послуги для наречених пропонує сучасна стоматологія?

Зубний таймінг

На якому етапі підготовки до весілля варто прийти на прийом до стоматолога? Якнайшвидше. Це має бути пунктом номер один у вашому весільному планувальнику, на рівні із вибором ресторану і складанням списку гостей. Адже деякі стоматологічні процедури та методи корекції є довготривалими. І для досягнення потрібного ефекту іноді може знадобитися навіть цілий рік… Не обов’язково, що у вашому випадку буде саме так, але краще все-таки заздалегідь, спільно із фахівцем, спланувати подальші дії на шляху до ідеальної посмішки.

Отже, які саме «косметичні послуги» для зубів ви можете отримати у кабінеті стоматолога? Серед пропозицій фахівців даного напрямку для наречених корисними і доречними будуть наступні процедури:

  • Професійна гігієна порожнини рота полягає у видаленні м’якого нальоту та зубного каменю, поліруванні зубів спеціальними препаратами та стоматологічними інструментами. Варто зробити за 1-3 тижні до весілля.

  • Відбілювання зубів може проводитися кабінетно (офісно) із нанесенням спеціального гелю, який активується сам, ультрафіолетом або лазером. Інший варіант – пацієнт отримує від лікаря виготовлені за індивідуальним замовленням капи та відбілюючий гель, і згідно з вказаними рекомендаціями проводить процедуру вдома самостійно. У будь-якому випадку відбілювати зуби потрібно не пізніше, ніж за 2-3 тижня до події.

  • Реставрація зубів актуальна, якщо у вас є тріснуті, надщерблені, надламані чи заплямовані зуби. Проводиться різними методами, серед яких: бондінг - нарощення композитами і керамікою, вініри – оболонки для передньої частини зуба, коронки – суцільна оболонка, яка повністю накриває зуб над лінією ясен.

  • Естетична контурна корекція зубів – це комплекс заходів з реставрації для моделювання бажаної форми та вигляду посмішки.

  • Брекети – складні ортодонтичні нез’ємні конструкції для корекції прикусу чи нерівності зубного ряду. Допомагають вирівняти скривлені зуби, зменшити проміжки між ними, зробити посмішку більш «голлівудською»: рівною і правильною. Звичайно, цей метод належить до довготривалих, тож якщо ви сподіваєтесь отримати бажаний ефект до дня весілля, скористатися ним слід якнайраніше.

  • Скайси – декоративні прикраси для зубів з золота, коштовного чи штучного каменю. Кріпляться на спеціальний клей, не пошкоджуючи емалі, і можуть триматися від шести місяців до року.

Крім того, перед весіллям обов’язково пролікуйте проблемні зуби. Адже загострення хронічного карієсу у розпал святкування – несподіванка, м’яко кажучи, неприємна.

Кому довірити створення «весільної посмішки»?

Більшість процедур з естетичної стоматології багато наречених проводять уперше в житті, а не рідко це і буде той єдиний раз, коли вони професійно відбілять зуби чи зроблять реставрацію. А тому вибір спеціаліста для даних процедур є надважливим.

18.04.2014              сьогодні 1, з початку місяця 14, всього 20632◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info