Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільна сукня 2017: колекція Lite by DominissДруга, осіння, хвиля весільного сезону 2017 на старті. А це означає, що нареченим золотавої пори саме час визначитися зі своєю найсвятковішою, особливою сукнею – весільною. Що пропонує у цьогорічній колекції український бренд Lite by Dominiss – ми дізнавалися у весільному бутіку «Крістел».

Весільна сукня 2017: колекція Lite by Dominiss
Lite by Dominiss – лінія відомого та визнаного у світі весільного бренду Dominiss. Під цим ім’ям дизайнери модного дому створюють винятково елегантні модерні сукні, з цікавим дизайном, свіжим поглядом в оздобленні стрічками, перлинами, кристалами, мереживом. Та найголовніший акцент – на максимальному комфорті нареченої. І ця філософія знайшла своє продовження у колекції 2017. У цих сукнях проживати щасливий день можна не лише красиво, але й легко, зручно та невтомно віддаючись запальним танцям…


Ми могли б багато розповідати про особливість крою цих моделей, якісні тканини та пошив. А ще – високими художніми метафорами описувати, якою королевою почуватиметься у них наречена. Але навіщо? Якщо краса цих нарядів – очевидна: ви можете насолодитися нею, споглядаючи фото. А про відчуття, комфорт, неповторний дотик якісних матерій ніхто так не розкаже, як власний досвід. Просто телефонуйте у бутік «Крістел» і записуйтеся на примірку вже сьогодні! Приходьте на перше побачення, на «перші обійми» зі своєю особливою сукнею!

Весільний бутік «Крістел»
Тернопіль, вул. Руська, 10
(098) 982 92 03  |  (050) 377 41 81


10.08.2017              сьогодні 1, з початку місяця 32, всього 2931◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info