Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільна сукня 2018: колекція «з піску» від Оксани МухиЦьогорічний весільний сезон лише набирає обертів, а ми вже знаємо, якими будуть весільні сукні року наступного. Цікаво? Тоді читайте ексклюзивне інтерв’ю Пари молодої з дизайнером Оксаною Мухою. Говоримо про колекцію 2018, представлену на міжнародній виставці в Туреччині – Izmir Fashion Show, а також про фотосесію суконь «з піску» у пустелі.

Весільна сукня 2018: колекція «з піску» від Оксани Мухи
Декілька хвилин пішки від центру Львова – і ми в самому серці весільної індустрії дизайнера Оксани Мухи. У жінки день розписаний по годинах, тож швидко відправляємося дізнаватись деталі нової колекції весільних суконь 2018 року. Її вже встигли представити на міжнародній виставці в Туреччині – Izmir Fashion Show і навіть зробити фотосесію. Бренд «OKSANA MUKHA» єдиний в Україні, хто цьогоріч презентував там свої весільні новинки.

Піднімаємося з пані Оксаною сходами дизайн-студії, де шили плаття для майбутніх наречених. Проходимо приймальню – і ми в кабінеті дизайнера. Світлі кольори стін, комп`ютер, а на дивані – матеріали для весільної колекції вже 2019 року.
Весільна сукня 2018: колекція «з піску» від Оксани Мухи
Пані Оксано, скільки суконь повезли на IzmirFashionShow?
Колекція складається приблизно з 70 суконь. Туди ми повезли 80%. Цілим форматом вона буде представлена у квітні на виставці European Bridal Week в Ессені (Німеччина).

На виставках світового масштабу можна купити одну весільну сукню особисто для себе?
Ні. Там купують оптом. В Туреччині, наприклад, категорично заборонено продавати і фотографувати. Бо промисловий шпіонаж працює дуже добре. Конкуренти дивляться на бренди, зокрема є Китай та інші, які люблять робити копії. Пам`ятаю, ми приїхали в Гонконг на Fashion Week, то я затуляла свій бейдж, щоб ніхто не побачив мого імені. В кожному другому стенді були підробки наших суконь. Питаюся вартість. Вони кажуть:«250 доларів», знаючи, що в нас вона, наприклад, на гурт коштує 400 доларів.
Колись мій син сказав, що не купить підробний годинник: «Ми ж не підробки у цьому житті, щоб таке носити». Продукт може бути дешевшим чи дорожчим. А ви візьміть той, який дозволяє сьогоднішній заробіток, але не одягайте підробок.
Весільна сукня 2018: колекція «з піску» від Оксани Мухи
Що Ви хочете розказати нареченим колекцією 2018 року?
Таємничість, міраж. В пустелі з`являється щось неймовірне, яке притягує. Це як марево води, до якого ти автоматично йдеш, бо хочеш втамувати спрагу. Так само в пустелі, серед цього каміння, під пекучим сонцем виникає чудесна сукня, до якої хочеться доторкнутись.
Ми собі уявляли, що вона народжується з піску. Ніби нічого не було, а ти раз – і витягнув красиву фігуру, одягнену у весільну сукню. Коли берете цю тканину в руку і пісок – то відчуваєте гармонію в структурі.
Все створив Творець. Ми беремо його дари і пропускаємо через призму свого бачення. Тканина як пісок, пісок як сукня.
Весільна сукня 2018: колекція «з піску» від Оксани Мухи
Які це тканини?
Ми щороку працюємо в Парижі на виставці і відбираємо матеріали, з якими будемо працювати. Основні – це тюль, сітка, сатин. У колекції 2018 року вперше використали мереживо 3D, матову нитку, нову вишивку. Наприклад, у нас є вишивка склярусом з різкими гранями зрізів, новий вид якого розробили японці.
До війни в Україні ми купляли тканини у швейцарської компанії VIP-класу «JacobSchlaepfer». Ціни у них починаються від 900 євро. Вони працюють для світових брендів, таких як: LouisVuittonGroup, Dior, Chanel... Компанія продає максимум 16 метрів тканини: якщо купуєш все, то більше ніхто у світі її не отримає. Ми припинили співпрацю, бо дорого виходить. Враховуючи ситуацію, яка зараз в країні, люди розумно відносяться до грошей. Мої клієнти вміють заробити кошти, але й аналізують, на що їх витрачають.
Весільна сукня 2018: колекція «з піску» від Оксани Мухи
Пані Оксано, коли у вас виникає ідея, то ви її спершу самі розробляєте і аж тоді ділитеся з дизайнером?
Наш дизайнер Катерина Ялова  веде дві лінії два рази в рік весільного і вечірнього одягу для «OKSANA MUKHA». І у нас з нею спільний дух. Буває, що тільки подумаю, а вона одразу це говорить. Унікальний тандем. Я мало працюю в колекціях, можу зробити декілька суконь. А основне навантаження, особливо декоративно-художнє, виконує Катерина. Вона вміє передати стиль і креатив компанії, який я заклала з самого початку.


Якою буде стартова ціна на весільні сукні з колекції 2018 року?
Залежить від групи: ELEGANCE, DELUXE, PRIVEE, CRYSTAL. Кожен може вибрати на свій гаманець. До прикладу, в ELLEGANCE сукню можна придбати приблизно за 7000 тисяч гривень. Таких цін в Європі немає ніде. Наші сукні там коштують від 2000 тисяч євро.

Текст: Юлія Василина, весільний портал Пара молода
Фото надані Оксаною Мухою


10.03.2017              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 5672◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info