Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільна сукня ручної роботи: ексклюзив завжди в трендіВ усьому світі селебріті мають звичку змагатись щодо вартості та оригінальності святкового вбрання. Приміром, для створення весільних суконь запрошуються найпопулярніші дизайнери. В якості оздоблення використовується коштовне каміння, натуральний шовк та інші дорогі матеріали.


Експерти порталу Пара Молода вирішили з’ясувати: чи може «дорога» на вигляд весільна сукня коштувати помірно. Що насправді виглядає дорого, але цілком по кишені будь-яким українським молодятам? Пропонуємо для початку лише кілька ідей. Звісно, цей перелік можна розширити.

Вишивка: поєднання символіки та краси. Сукня дизайнера Оксани Полонець
Дизайнер сукні Оксана Полонець

Вишивка: поєднання символіки та краси

Вишиті орнаменти на традиційному українському одязі стали основою для створення багатьох дизайнерських колекцій. Унікальні техніки вишивання сьогодні продовжують розвивати майстри народної творчості.

Сучасне українське весілля з вишитим одягом для молодят не втрачає популярності ось уже кілька років поспіль. Дуже витончено, святково та елегантно виглядають весільні вишиванки для пари в техніці «білим по білому». В той же час, в кольорові орнаменти закладається глибокий символічний зміст. Кожний елемент візерунку наділяється силою оберегу, що захищає молоду сім’ю, дарує здоров’я та благополуччя.

Бісер: коштовне сяйво маленьких намистинок. Сукня дизайнера Ірини Цісецької
​Дизайнер сукні: Ірина Цісецька

Бісер: коштовне сяйво маленьких намистинок

Бісер використовується майстринями як для створення традиційних орнаментів (насамперед, гуцульських), так і для авторських композицій. Якщо порівнювати ціни весільних суконь, то вбрання з використанням бісеру не є захмарною розкішшю. Головне: знати, де купувати чи замовляти, а також мати гарний смак.

Ірландське мереживо: неймовірні флористичні мотиви гачком
Сукні RARA AVIS GROUP

Ірландське мереживо: неймовірні флористичні мотиви гачком

Купити весільну сукню, створену в техніці гачкування, – це досить несподіване рішення. Безпосередньо ірландське мереживо – одна з найскладніших технік створення одягу гачком. Кожна деталь виплітається окремо, а потім поєднується з допомогою тонкої «павутинки».

Сукні в такій техніці ідеально підганяються до фігури, підкреслюючи всі принади. Від майстра потрібен «вищий пілотаж», бо це дуже кропітка і тривала робота. Проте у порівнянні з якоюсь дизайнерською сукнею з Італії чи Франції, вбрання з ірландського мережива від української майстрині обійдеться в помірну вартість.

Експерти весільного порталу «Пара Молода» переконані: купити ексклюзивну весільну сукні недорого цілком можливо! Звертайтесь до нас за порадами, ми готові розповісти про все більш детально!
Автор: Марія Хоменко, весільний портал Пара молода
11.12.2018              сьогодні 1, з початку місяця 32, всього 1617◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info