Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільна церемонія на березі озера Комо в Італії16 жовтня 2018 р. у м. Комо, на узбережжі однойменного озера в Італії, відбулася весільна церемонія та святкування нашої щасливої пари Еліни та Дмитра. Для нашої команди Mary Marry World Agency було великим щастям працювати з парою, яка повністю довірила нам підготовку та організацію свята, починаючи від вибору локацій і закінчуючи найменшими дрібницями у декорі.

Весільна церемонія Еліни та Дмитра на березі озера Комо в Італії. Організатор: Mary Marry World Agency
Врахувавши головні побажання Еліни, при підготовці до весілля, ми показали відокремлене щастя двох людей в оточенні райської італійської природи. За бажанням молодят, весілля повинно було проходити на озері. Разом ми обрали озеро Комо, так як воно ідеально відповідало концепції. Довго не обдумуючи, ми зупинилися на проведенні церемонії у парку Teresio Olivelli, що знаходиться на березі озера.


Наші наречені бачили своє весілля у білих та молочних кольорах із великою кількістю вогнів. Саме тому, враховуючи осінній час проведення весілля, ми використали об'ємну флористику в обраних кольорах. А ввечері, під час банкету, було запалено сотні свічок, які додали романтичності.

Команда Mary Marry World Agency завжди старається зробити для молодят приємний сюрприз. Для Еліни та Дмитра ми організували двогодинну прогулянку з фотозйомкою на вишуканій віллі «Бальбьянелло», яка є однією з головних визначних пам'яток озера Комо. Ця вілла була побудована в 1787 році на замовлення кардинала Анджело Дуріні, на місці старого францисканського монастиря. Головний скарб вілли - це прекрасний багаторівневий панорамний парк, який спускається до озера зеленими терасами, прикрашеними платанами в формі канделябрів, а також квітами і стародавніми статуями.


Для Mary Marry World Agency найголовнішим є те, щоб наша пара прожила день свого весілля максимально емоційно, а ми зі свого боку зробимо все, щоб створити його неповторним та незабутнім.

Автор: Мар’яна Урбанська - засновник та керуючий організатор весільної агенції Mary Marry World


26.11.2018              сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 1480◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info