Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільна церемонія за кордоном: 6 сценаріїв від «Моя мандрівка»Мрієте сказати «Так» один одному під шепіт Егейського моря або у величному соборі Відня? Тоді зробіть це! Адже весільна церемонія за кордоном, насправді, значно доступніша, ніж здається.

Весільна церемонія за кордоном. Фото: Monro Photography

Весілля та весільні церемонії для туристів у різних країнах та різних готелях можуть дуже відрізнятися. В одних випадках реєстрація може бути офіційною, в інших – лише символічною. Деякі готелі спеціалізуються саме на «весіллях на виїзді»: є локації для церемоній, персонал спілкується кількома мовами, діє трансфер… Словом, відповідно до запитів, формату свята та бюджету менеджери «Моя Мандрівка» допомагають нареченим обрати оптимальний варіант. Але умовно весільні церемонії за кордоном можна поділити за шістьма наступними сценаріями…

Офіційний шлюб

Особливо це популярне в тих країнах, де є християнство: Греція, Кіпр, Чехія…Звісно, для офіційного одруження потрібен певний перелік документів. Окрім копій паспортів, зазвичай потрібна також довідка про цивільний стан наречених… 

Весільна церемонія за кордоном: 6 сценаріїв від «Моя мандрівка»

Символічна церемонія

Дуже популярна опція практично на усіх курортах світу. Адже для того, щоб сказати обітниці на фоні красивих краєвидів не потрібні юридичні формальності… Достатнім буде лише щире бажання наречених чи подружжя, яке у шлюбі вже не один рік і хоче поновити клятви. Для справжньої романтики «Моя Мандрівка» додатково організує декор, послуги фотографа, церемоніймейстера та оформлення номера…

Вінчання

Якщо ви вже розписались, маєте бажання лише повінчатись і надихнутись силою віри святих земель. В «Моя Мандрівка» діляться досвідом, що здійснити таку мрію нескладно. Позаяк більшість церков радо відкривають закоханим свої брами!

Щорічний проект всіх молодят

Цього року дата ще уточняється. Організовує відомий Грецький туроператор! Учасником можуть стати будь-які пари: одружені, не одружені. Це символічна загальна церемонія закоханих. У пакет входять: символічна церемонія, шампанське, торт, букет нареченої, бутоньєрка для нареченого, вітальний напій, святкова вечеря (з напоями), музичний супровід, розважальна програма, послуги фотографа, відео послуги, феєрверк… Та найголовніше - розіграш відпочинку на двох у Греції!

Дайвінг-весілля

Неофіційна церемонія на глибині моря чи океану. Закохані, інструктори, фотограф та церемоніймейстер занурюються на глибину… І там, серед красивого коралового рифу, підводного світу водоростей і яскравих рибок, він та вона дають обітницю вічної любові!

Одруження у повітрі

Ще одна екстремальна церемонія. Проводять або у гелікоптері на висоті, з якої видно чудовий ландшафт, або ж при стрибку з парашутом. 

Загалом, церемонію можна провести у будь-якому місці, країні, тематиці!!! І, що важливо, з тим самим бюджетом, що й святкування на батьківщині. Тож телефонуйте і дізнайтеся більше про свою омріяну церемонію за кордоном!

Туристична агенція «Моя Мандрівка Тернопіль»
м.Тернопіль, вул. 15-квітня, 8
0352425990; 0673500877

Фото: Monro Photography
30.04.2018              сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 1155◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info