Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільна церемонія за кордономВесілля за кордоном - це ідеальна можливість почати сімейне життя яскраво і красиво. У яких куточках світу найчастіше говорять один одному «Так!» українські наречені та скільки коштує одруження на виїзді – ми дізнавалися у туристичній агенції «Орлан».

Теплий Кіпр, середньовічна Чехія, зелена Франція, яскрава Куба, Карибські острови або золотий Таїланд – вибір за вами. Туристичні агенції мають чимало пропозицій для «весільних туристів»: організація весільних подорожей, пропозиція руки і серця, весільні круїзи, організація офіційного весілля і вінчання. Звичайно, одразу виникає питання – а чи не дорого це? Як розповіли «Парі молодій» у туристичній агенції «Орлан», для наречених є різноманітні проекти торжества. І кожен знайде прийнятний для себе варіант. Весілля за кордоном - це ідеальна можливість почати сімейне життя яскраво і красиво. Уявіть, ідеальні пляжі Карибських островів, або бездоганність Австрії з її загадковістю. Ейфелева вежа і романтичний Париж залишаться у вашій пам'яті назавжди. А сонячна Куба подарує вам тепло і радість. Вибирайте будь-який куточок Землі для організації урочистості з місцевими традиціями або на свій розсуд і смак.

Весілля в Празі


Якщо вам хочеться по-справжньому романтичне і красиве весілля, пропонуємо укласти шлюб в місті весіль і любові - в Празі. Незвичайне одруження в місті, де панує романтична атмосфера, неодмінно запам'ятається всім - і молодятам, і їхнім гостям. У Празі можна провести як офіційну церемонію одруження, так і символічне весілля. Головною перевагою весільної процедури в Празі є її простота і доступність.
Ціна від 740 євро

Весілля на Балі


​Якщо ви все ще в пошуку незвичайної ідеї проведення весільної церемонії, пропонуємо вам один з найбільш яскравих варіантів одружень - весілля на індонезійському екзотичному острові Балі. Чому б ні! Крім своєї популярності, цей острів дуже гарний. Сюди з усього світу приїжджають молодята відсвяткувати своє одруження. Балі відомий унікальними цікавими місцями, тому ваші весільні фотографії обов'язково будуть найяскравішими, барвистими і романтичними. За бажанням тут можна влаштувати одруження в європейському стилі, але якщо ви любите пригоди, відсвяткуйте своє весілля по-індонезійськи.
Ціна від 1400 доларів

Весілля на Мальдівах


Чи існує щось романтичніше, ніж весілля на райських зелених островах, які потопають у пахощах екзотичних квітів в обіймах океану? Парам, що мріють про незабутнє свято, яке стане чудовим початком весільної подорожі в атмосфері мальовничої природи, ідеально підійде реєстрація шлюбу на Мальдівах.
​Ціна від 2500 доларів

Весільний портал Пара молода


16.11.2013              сьогодні 1, з початку місяця 41, всього 6070◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info