Банкетний зал Сюрприз
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

ВЕСІЛЬНА ВИСТАВКА КРАЇНИ!«Весілля & Випускний бал» - все для Вашого весілля

11-14 квітня 2013 відбудеться щорічна подія для широкого кола весільних фахівців, майбутніх молодят і випускників - найкраща весільна виставка країни «СВАДЬБА & Выпускной Бал».
весільна виставка країни «СВАДЬБА & Выпускной Бал»
 
Запрошуємо щасливих нареченого і нареченої, а також ВИПУСКНИКІВ відвідати щорічну подію - тринадцяту весільну виставку в Києві.
Будемо раді бачити всіх бажаючих ознайомитися з новинками весільної та вечірньої моди, ексклюзивними послугами весільних салонів і агентств, організаторів свят, фото-та відеостудій, салонів краси, майстрів-флористів, дизайнерів інтер'єру, рестораторів, кондитерів, ювелірів, транспортних і туристичних компаній.
На виставці майбутнім молодятам і випускникам надається можливість замовити і придбати весільні товари і послуги з хорошою знижкою для проведення незабутнього свята!

Відвідувачів виставки чекає маса сюрпризів, зустріч з улюбленими артистами, незабутні виступи, демонстрація виїзних церемоній, майстер-класи, семінар з організації весілля, розіграш цінних призів.

- Щорічний конкурс для весільних стилістів - створення самого неповторного образу НАРЕЧЕНОЇ.
- Фотоконкурс, з нагородженням переможців на сцені за результатами Ваших голосів.
Голосування проходить на виставці.

Кастинг дівчат для фотосесії на обкладинку журналу «Ваша Свадьба»: Стань обличчям обкладинки журналу «Ваша Свадьба»!

Якщо Ви готуєтеся до важливої ​​події у Вашому житті - весілля або випускного вечора - загляньте в Міжнародний виставковий центр (М. Лівобережна, Броварський пр-т, 15, I павільйон) 11 по 14 квітня, вхід з 10 до 17,30 і довірте підготовку і організацію професіоналам - і тоді про клопоти у Вас залишаться тільки приємні спогади.

Телефонуйте 201-11-76 або замовляйте безкоштовне запрошення, заповнивши анкетку на офіційному сайті виставки: www.iec-expo.com.ua/index.php?id=411
05.02.2013              сьогодні 2, з початку місяця 13, всього 3563◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info