Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільна зачіска: ідеї з ювелірними прикрасамиФата і квіти - не єдино можливі аксесуари для зачіски нареченої. Принаймні, тенденції останніх років показують, що дівчата все частіше йдуть під вінець, наче справжні королеви. Іноді – справді з маленькими коронами, частіше - з їхніми варіаціями: ювелірними прикрасами для волосся…

Якщо і ви подумуєте про такий образ, то наша фотопідбірка ідей неодмінно вам сподобається. В ній ми зібрали світлини найстильніших та найоригінальніших наречених, у зачісках яких красуються справжні витвори мистецтва.

Заколки і шпильки, діадеми, ободки, гребні, корони, тіари, - ювелірні прикраси для волосся принцеси у білому можуть бути найрізноманітнішого формату. До того ж, багатим є і вибір інкрустації: від перлин та стразів до справжнього коштовного каміння… Але найголовнішим, все таки, є те, що весільні заколочки і корони підійдуть практично під будь-який обраний вами образ. Якщо ви, звісно, не пошкодуєте часу для пошуку прикраси у потрібному стилі.


 
Разом з ти, весільні прикраси для волосся зовсім не відміняють фату. Навпаки – вони можуть її дуже красиво доповнювати, роблячи наречену ще більш жіночною та загадковою. Бо навіть маленька шпилька із дрібним камінчиком здатна зробити напрочуд ефектний акцент. І наша підбірка ідей для зачіски нареченої з ювелірними прикрасами це однозначно доводить. Черпайте натхнення і приємного вам перегляду!

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


11.08.2014              сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 11051◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info