Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільне платтяНезалежно від того, в який раз жінка виходить заміж, для неї цей раз – завжди перший і останній. І кожне весілля унікальне по-своєму. Цього дня важливо все – від розмірів обручки до настрою гостей, що викупляють наречену. Для жінки ж головним критерієм успіху стає шлюбний наряд.

Весільне плаття

Весілля – обряд, що існував і існує у всіх народів і у всі часи. Історії і традиції весільної церемонії і вінчальних нарядів іноді сильно відрізняються один від одного. У Індії, наприклад, в день весілля нареченому і нареченій не дозволялося нічого їсти, наречену в яскраво-червоному сарі виносили в дерев'яному паланкіні, а священик сполучав руки наречених гірляндою квітів. В Швейцарії до святкового столу обов'язково подавали пироги з м'ясною начинкою, найбільший з них ставився перед нареченою, але начинений був не м'ясом, а сосками, брязкальцями і нагрудничками. На Кіпрі батьки молодят запрошували на торжество до 5 тисяч чоловік, подарунки дарували всі, а за стіл сідали «тільки найближчі» - близько тисячі гостей. І в Росії весілля завжди було складним і багатим традиційним побутовим обрядом, відомості про яке збереглися в новгородських літописах.

Втім, ніяка Історія так не хвилює дівчину, що виходить заміж, як власна Історія. І ця Історія починається, як і театр, з вішалки. З вибору вінчального наряду.

Жоден наряд в своєму житті жінка не вибирає так ретельно, довго і, вередливо, як весільний. За статистикою, дівчина приміряє в середньому дванадцять платтів, поки не підбере те, що потрібне. До того ж останнім часом наречені стали вимогливішими: на перший план виходить індивідуальність – дівчина хоче виділятися серед інших і в той же час залишатися собою.

Весільна мода дуже різноманітна, а відвідини весільних салонів у пошуках «плаття мрії» вимагають часу, невичерпного ентузіазму, енергії і морального гарту. Щоб не збитися з ніг і зробити свято незабутнім, має сенс звернутися до фахівців, які для прекрасних, принцес підберуть плаття від кращих світових виробників весільного одягу (англійські Sincerity, американські Demetrios), авторські моделі дизайнерів або ексклюзивні штучні моделі від модного весільного дизайнера Ian Stuart (Лондон). Італійська мода представлена елегантними платтями від Dolce & Emozione. Саме італійці за часів Епохи Відродження придумали «класику жанру»: весільний наряд, що пройшов випробування часом. Краса по-італійськи – це гармонія душі і тіла, тіла і плаття. Жіноче плаття слідує пропорціям фігури: ліф м'яко змальовує бюст і талію, спідниця падає м'якими складками до землі. Сьогодні популярні будь-які силуети вінчальних суконь, аби дівчина в нім відчувала себе справжньою героїнею вечора.

Весільне плаття - це щось магічне. Воно - втілення мрії, радість, надія і початок нового життя. В день одруження до нього буде приковано, загальну увагу, його оцінюватимуть гості і перехожі; а пізніше за фотографіями і відеозаписом зі свята з цікавістю розглядатимуть діти і внуки.

Автор: Вера Кочеткова
Переклад: весільний портал Пара молода
 
27.10.2009              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 7168◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info