Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільне плаття: взяти на прокат, купити або пошити на замовлення?Дивовижні метаморфози трапляються деколи буквально на очах: тільки що ти була просто його улюбленою дівчиною, а ось вже ти – його наречена! Чудеса.

І тепер, лише стихне в душі буря захоплених емоцій, можна хапати за руку маму або улюблену подружку (а краще їх обох!) і хутко у весільний салон – вибирати найкращу сукню для нареченої, тобто для тебе! Проте спочатку належить вирішити одне дуже важливе питання: купляти готове весільне плаття, пошити на замовлення чи взяти на прокат? Як правило, салони пропонують всі три варіанти.Отже.


Весільне плаття: взяти напрокат, купити або пошити на замовлення?

Взяти напрокат весільну сукню

Плюси. Не доведеться витрачатися на покупку плаття. Якщо плаття дуже припало до душі, але ціна його – захмарна, взяти напрокат – відмінний вихід з положення. Після весілля не потрібно думати, де зберігати плаття або як продати за непотрібністю.

Мінуси. Надягати плаття, в якому до тебе красувалася інша наречена, не всім подобається. Як заставу весільні салони беруть від половини до повної вартості плаття, і якщо за час прокату з ним що-небудь трапиться, витрати на лагодження віднімуть із суми застави.

Купити весільну сукню

Плюси. Плаття можна відразу приміряти, оцінити, наскільки добре воно «сидить» і чи личить тобі, і якщо все влаштовує, відразу стати його володаркою. Куплене плаття назавжди залишиться у тебе – як талісман і як нагадування про щасливий день. І хто знає, можливо, коли-небудь його приміряє твоя дочка!..

Мінуси. Красиве плаття коштує дорого, і з економічної точки зору вигідно взяти напрокат. До того ж, щоб знайти плаття твоєї мрії, можливо, доведеться обійти не один салон.

Пошити на замовлення весільну сукню

Плюси. Можна втілити навіть найнесподіваніші фантазії, проявити свою творчу жилку, врахувати всі особливості фігури. І мати абсолютну впевненість, що такого плаття немає ні у однієї нареченої. Ексклюзив!

Мінуси. Потрібно не тільки придумати модель, але і зуміти пояснити майстрові, як все повинно виглядати. Підібрати тканину. Прийти на примірку не один раз. Є ризик, що щось вийде невдало. Замовляти пошиття слід з великим запасом часу.

Збираючись у весільний салон, не забудь також про наступне:

  • ніякої косметики – щоб ненароком не забруднити плаття;
  • приміряти плаття потрібно в туфлях на каблуках тієї ж висоти, що будуть на тобі в день весілля – щоб не прорахуватися з довжиною;
  • бажано бути в потрібній формі: якщо до дня весілля ти плануєш схуднути на пару-трійку кілограм, то вибране зараз, поки ти не скинула зайві кілограми плаття, можливо, доведеться потім вшивати;
  • прислухайся до порад і рекомендацій, у тому числі і продавця – з боку як-не-як видніше.

Автор: Оксана Щербина
23.11.2009              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 14777◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info