Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільне шоу «Wedding Avenue»28 березня 2015 року
Готель Черемош, Европейська зала
(Чернівці, вул. Комарова, 13-а)
Реєстрація гостей починається о 10:00


Для гостей шоу та всіх закоханих пар свято такого масштабу є унікальною можливістю дізнатися про нові та цікаві тенденції у весільній моді 2015 року, ознайомитися з роботами провідних фахівців весільної індустрії міст Чернівців, Хмельницька та Києва, відвідати надзвичайно корисні майстер-класи для тих хто готується до найважливішої події у своєму житті. 

Весільне шоу «Wedding Avenue» | Чернівці
 
В рамках грандіозного весільного шоу проводиться небачена до цього дня кількість акцій, лотерей та розіграшів цінних призів! Однією з таких є унікальна можливість відчути на собі частинку надзвичайного весільного дійства - 
УРОЧИСТА ВИЇЗДНА ЦЕРЕМОНІЯ СПРАВЖНЬОЇ ВЕСІЛЬНОЇ ПАРИ! 

Саме для вас прямо під час шоу будуть створені неповторні зачіска та візаж, надано костюм нареченого та справжня весільна сукня, підготовлено та проведено незабутню церемонію розпису в присутності ваших родичів, друзів та всіх гостей шоу. Якщо раптом хтось з ваших рідних з поважних причин не зможе бути присутнім - теж не біда, адже після завершення шоу ваша церемонія буде висвітлюватися на багатьох відомих медіаресурсах нашого міста! Це і телебачення, і радіо, і відомі інтернет-журнали, назви яких для вас будуть приємним сюрпризом!)

Що потрібно, щоб стати учасником розіграшу?
Все надзвичайно просто! Треба бути учасником групи та зробити репост цього запису собі на стіну! Підсумки розіграшу буде проведено адміністрацією весільного шоу не пізніше 20 березня. З нетерпінням чекаємо вашої участі! Щасти)

​Весільний портал Пара молода
06.03.2015              сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 2771◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info