Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільні хештеги: що шукати в Instagram?Де сучасні молодята шукають натхнення для створення свого ідеального весілля? Звісно, в інтернеті: на весільних порталах і в соцмережах. Сьогодні говоримо про останні. А точніше про те, як легко і швидко знаходити в Instagram усе найкраще для свого свята та як підібрати хештег для власного весілля.Зазвичай, для пошуку в Instagram ми використовуємо спеціальні помітки - хештеги. За ними дуже легко знайти пости на тему, що вас цікавить, або ж навпаки – зробити своє повідомлення легким у пошуку для інших відвідувачів. 

Хештеги для натхнення

Найрозповсюдженішими весільними хештегами є #Wedding #весілля #weddingday #weddingfun #weddingideas. За ними ховаються мільйони фото з цікавими постами. Зауважте, в інстаграмі варто шукати фото за хештегами англійською мовою, оскільки ця мова є загальновживаною і більшість користувачів ведуть свої блоги саме нею. Це допоможе вам знайти ще більше яскравих та оригінальних фото, адже й українські блогери, зокрема, використовують іноземну мову. 

Для того, щоб знайти фото весільного декору можна «юзнути» такі: #weddingdecor #weddingdecorflowers #weddingdecorroom #weddingtable чи #weddingdecoraccessories. 

Для пошуку плаття нареченої чи костюма для нареченого підійдуть такі хештеги: #weddingdress #weddingsuit. Ще є хештег весільний торт, букет, макіяж нареченої та безліч інших: #weddingmua #weddingguest #weddingcard #weddingcake #weddingrings. 

Якщо узагальнити вище написане, то зрозуміло, що якщо ви бажаєте знайти щось цікаве на весільну тему, використовуйте будь-які хештеги з приставкою «wedding». Тоді точно не промахнетесь.

Хештеги для пошуку підрядників

Знайти фотографа, ведучого чи весільну агенцію за хештегами в інстаграм також можна. У цьому випадку більш дієвими вже будуть не англомовні, а україномовні позначки. Наприклад, #весіллятернопіль #фотографльвів тощо. Шукати потрібних спеціалістів можна і за хештегом або геолокацією ресторанів, де часто проводять весілля, та популярних місць для весільних церемоній. Івентори часто звітують про свої роботи, зазначаючи ці дані.

Який хештег обрати для власного весілля?

Індивідуальний хештег для свята корисний тим, що ви та ваші гості зможуть бачити за ним усі світлини з події, що були виставлені в Instagram. Але лише в тому випадку, якщо цей хештег матиме 100% унікальність. Інакше до вашої вибірки потраплятимуть чужі фото.


Як же знайти свій унікальний хештег? Дуже просто! Ви можете використати свої імена, прізвища, дату чи рік весілля, тему свята тощо. Поєднуйте їх – і створіть свій неповторний хештег. Повідомити його своїм гостям можна у різні способи. Ці відмітки розміщають як біля фотозони, так і на ній, якщо це друкований банер. Часто хештег оформляють у вигляді об’ємних дерев’яних літер – і ставлять їх на фуршетному столі. А ще – ваш хештег можна видрукувати на запрошеннях чи на посадкових картках з іменами гостей.

Ну, і на останок, ще один корисний маркер в Instagram - #парамолода. За ним ви завжди знайдете найцікавіше та найкорисніше для вашого весілля ;)

Текст: Олена Шведа, весільний портал Пара молода


12.07.2017              сьогодні 2, з початку місяця 106, всього 6966◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info