Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ВЕСІЛЬНІ КВІТИ ТА КОЛЬОРИ 2011Олена Несторович, дизайнер-флорист, власниця студії декору «ФРЕЙЯ»:

«Тенденції 2011 пропонують дві кольорові гами для флористичного та стилістичного оформлення весілля. Перша – вінтажна, класична. Це пастельні, кремові відтінки у поєднанні з сріблясто-сірим. Друга група покликана освіжити колористику свята на фоні модних цьогоріч класичних весільних суконь. На робочій палітрі дизайнерів будуть насичені, соковиті барви: помаранчевий, яскраво-рожевий, тропічний зелений, морквяний, фіолетовий.

Квіти на весілля. Тенденції 2011

Що ж до вибору квітів для весільної події, то він не буде затиснений у модні рамки. Для вінтажної кольорової стилістики актуальною залишається троянда, гортензія, кала. Якщо ж квіти потрібні як кольорові акценти, то гербера, маргаритки, орхідеї, «райські пташки» до ваших послуг. Головна умова – ці квіти мають бути насичених кольорів, аби створювати очевидний контраст.

Цікавою є пропозиція деяких дизайнерів: весільний букет з мадагаскарського стефанотису або піонів. Тоді як форма букету й надалі обирається відповідно до фасону сукні та фігури нареченої. Модних директив тут немає».

Джерело: молодіжно-сімейний журнал Пара молода.
19.02.2011              сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 9164◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info