Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільні проблемиЄ відомий жарт, що тривалість сімейного життя прямо пропорційна витратам на весілля. У цьому жарті є істотна доля правди! Якщо на весільне торжество витрачені величезні суми (які потім виплачують не один і не два роки), то такі витрати буквально зобов'язують молодих жити разом: мовляв, дарма, чи що, гроші витрачали? А життя під гнітом обов'язку автоматично перетворюється на каторгу: навіть якщо ти живеш з коханою людиною, це має вже зовсім інший смак, якщо до цього життя тебе примушують.

Але чи обов'язково укладання шлюбу повинно супроводжуватися пишним весіллям? Зрозуміло, сімейний кодекс таких обов'язків не накладає. Ви повинні реєструватися в органах РАЦС, а наскільки урочисто - ваша справа (звичайно, якщо в самому РАЦСі не запустять свою машину по викачуванню грошей з клієнтів).
Кохання. Весільні проблеми
І дійсно, деякі пари приходять до висновку, що влаштовувати пишне торжество їм і невигідно, і важко, і безглуздо. Звичайно, якщо наречений і наречена не такі вже юні (а головне - фінансово незалежні від родичів), їм в цьому відношенні простіше. Але як бути тим, чиї батьки і чути не хочуть про "тиху реєстрацію"?

Проблема в тому, що весілля - один із стародавніх обрядів, і його функція - не тільки оповістити всіх про створення нової сім'ї. Просто на Русі члени однієї сім'ї, що розрослася, дуже рідко збиралися разом. Це можна було організувати тільки по дуже значущому приводу. І такими приводами здавна вважалися весілля, хрестини і поминання (забавне сусідство, чи не так?) А в умовах сучасного світу члени великої сім'ї взагалі можуть не збиратися разом десятиліттями. Тому найчастіше весілля на декілька сотень чоловік (багато з яких наречені і не знають) - це поступка старим традиціям, які наказували саме на весілля скликати всю рідню до сьомого коліна. І протистояти тиску батьків, які жахаються, почувши від своїх дітей, що "весілля не треба", як правило, неможливо. Будуть погрози, істерики, позбавлення всіх фінансових вливань і тому подібне - але найчастіше вас змусять цілуватися під крики "гірко" перед купою незнайомих облич.

Взагалі є така закономірність: чим менш прибутково живе сім'я, тим більш шикарно вони хочуть обставити весілля дітей. Мовляв, хоч раз пожити з розмахом, попиячити, показати. що і ми не гірші за інших! Ось це бажання - бути не гірше - і примушує їх витрачати гроші наліво і направо, хоча на інші весільні витрати цілком можна було б, наприклад, купити молодій сім'ї в подарунок автомобіль. Але тут, звичайно, є істотне "але": автомобіль належатиме дітям. А шикарне весілля - це на радість батькам. І часто їм в глибині душі неважливо, як на цьому весіллі відчуватимуть себе наречені.

Тому якщо ви самі не бажаєте навіть в поступку старшому поколінню перетворювати процес народження сім'ї (загалом досить інтимний) на балаган, п'янку або бійку - постарайтеся ще до подачі заяви в РАЦС позбавитися від фінансової залежності від батьків. Якщо ви самі господарі своїй майбутній сім'ї - ви самі вирішуватимете, кого і в якій кількості ви хочете бачити на своєму першому сімейному святі. Зрозуміло, якщо ви самі захочете влаштувати пишне торжество за свій рахунок - ваше право.

Проте буває так, що і самі наречені не приходять до єдиної думки щодо весілля. Причому прихильницями галасливої реєстрації частіше бувають наречені. Із цього приводу є навіть анекдот: хлопчик питає у мами, чому наречена в білому? " Бачиш, малюк, білий, - це колір радості". "А, тоді я розумію, чому наречений в чорному!" . Жарти жартами, але насправді приводом для засмучення нареченого якраз і є бажання майбутньої дружини вбратися в біле плаття. Адже найчастіше для дівчини це мало не єдина можливість стати королевою балу - хоч один вечір похизуватися в шикарному платті "принцеси".

Тут практично марно взивати до логіки майбутньої дружини. Єдиний, напевно, варіант (швидше жартівливий, чим реальний) - обіцяти нареченій як компенсацію замість одного весільного плаття декілька невесільних на ту ж суму. А якщо серйозно - то ця суперечка стане першим тренінгом ваших майбутніх сімейних відносин. Причому врахуйте, що повчання старших типу "якщо ти перед весіллям йому (їй) поступишся - він(вона) так і буде все життя у тебе на шиї сидіти" - не витримують ніякої критики, тому що уміння поступатися, уміння знаходити розумний компроміс необхідне вам обом. І якщо наречений не захоче вшанувати прагнення нареченої щодо плаття, або наречена не захоче зрозуміти нареченого, якому взагалі можуть бути неприємними будь-які галасливі збіговиська, якщо обидва не можуть прийти до "консенсусу" до весілля - то чи варто їм взагалі одружуватися?

І ще один момент. Молоді люди (частіше дівчина) перед власним весіллям нерідко переживають почуття невпевненості і навіть страху, хочеться кинути все, різко відступити назад. Звичайно, зрозуміти майбутнє подружжя можна. Адже весілля - це так званий чинник ініціації, крок в нове життя, і перед таким кроком завжди відчуваєш хвилювання. Але більше всього люди відвіку боялися невідомості. Тому якщо ви будете точно знати, яке життя вас чекає після реєстрації - то і боятися вам буде нічого. Звичайно, в цьому випадку може бути корисним пробний шлюб. Але якщо це не в ваших правилах або якщо такої можливості у вас не було - не біда. Головне - бути впевненим в своєму виборі. І влаштовувати весілля не тому, що хотілося комусь щось довести або покрасуватися в білому платті!

Автор: Наріцин Н. Н., жіночий клуб " Хочу Замуж"
22.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 16, всього 5256◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info