Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільні спецефекти: лікнеп для нареченихЯкщо ви хочете організувати по-справжньому незабутнє весілля, повне феєрії фарб та несподіваних сюрпризів – вам потрібно подбати не лише про сценарій, декорації та костюми для головних героїв, а й про оригінальні спецефекти. А щоб зробити це правильно, потрібно щонайменше знати якими ці спецефекти можуть бути, як вони виглядають та чим вражають…


Салют з живих метеликів
Різнокольорові, прекрасні тендітні істоти, що пурхають, немов екзотичні квіти, навколо молодят - видовище, яке вразить багатьох і цікаво закарбується на фотографіях. До того ж, метелики вважаються окриленими душами – символами щастя, любові і відродження. Мабуть, саме тому у багатьох країнах світу існує традиція випускати метелики на весіллях з побажанням довгого і щасливого шлюбу.
Конфетті і серпантин
Захопливим та вражаючим є запуск конфетті, коли молоді виходять з РАЦСу, церкви, під час повільного танцю нареченої і нареченого. Зробите це можна як з допомогою великих хлопавок, так і спеціальної конфетті-машини. А широке розмаїття конфетті та серпантину – з кольорового, з тонкого металізованого паперу, пластику, у формі кружечків, сердечок та зірок, у вигляді пелюсток троянд або яскравих метеликів – дозволяє підібрати такий «яскравий дощ» до весілля у будь-якому стилі.

Повітряна куля-сюрприз
Може відкрити свято чи стати його кульмінацією, наприклад під час першого танцю молодят. У потрібну мить за допомогою детонатора куля вибухає і її вміст розлітається на відстань трьох - п’яти метрів. Наповнити кулю-сюрприз можна маленькими повітряними кулями, пелюстками квітів, конфетті, фольгою чи навіть записками з освідченням у коханні. А на відкритому просторі приголомшливим буде ефект, якщо куля-сюрприз випустить сотню маленьких кульок, наповнених гелієм. Вони злетять вгору під захоплені вигуки численних глядачів.Пневмогірлянди
Цей новий нестандартний спецефект одночасно слугує і весільною декорацією. Адже присутність величезних яскравих чудо-квітів неодмінно прикрасить світле свято. А в кульмінаційний момент  ще й порадує неповторним дійством, коли квіти несподівано по черзі розпустяться на очах у здивованої публіки. 
Лазерне шоу
Захоплююче дійство, за допомогою якого можна розповісти історію вашого кохання, проектуючи на стіни фотографії, малюнки, написи і побажання під супровід «вашої» пісні. 


3D проекції
Ще один дуже популярний спецефект. Ця новітня технологія дозволяє проектувати об’ємне зображення на будь-яку поверхню. Сценічний туман
Це романтичний легкий серпанок, який створюється спеціальним генератором туману (гейзером). Буде доречним на вашому весільному танцювальному майданчику. З одного боку цей туман майже не впливає на видимість, а з іншого – світло лазерів та інших світлових приладів в ньому чудово «матеріалізується» в об'ємні фігури. 

«Важкий» дим
Щільний дим, що стелиться підлогою, надасть особливого шарму першому весільному танцю. При підборі генератора такого диму досить важливо правильно обрати рідину для нього, яку можна умовно розділити за концентрацією виробленого диму на легку, середню і важку. 

Мильні бульбашки, сніг чи піна
Такі спецефекти доречно застосовувати у багатьох випадках: під час першого танцю, сценічних постановок, різних веселих конкурсів та ігор. Це дозволить гостям бути більш розкутими під час танцювальної частини весільного торжества, а маленьким запрошеним принесе море задоволення. Тільки для організації пінно-, мильно- , снігових явищ потрібно звернутися до професіоналів, які дають гарантії і використовують якісну спеціальну екологічно чисту емульсію, яка не залишає слідів на одязі.

Штучні хмари
Спеціальний генератор виробляє повітряно-пінні фігури, які самостійно злітають і ширяють на висоті 10-150 метрів, і можуть залишатися в повітрі близько 20 хвилин. Хмарки можна запускати і в приміщенні: але не варто побоюватися за ремонт, бо піна не залишить жодних слідів на стелі і на стінах.

Вогняні спалахи
Можна застосовувати як у приміщенні, так і на вулиці. Короткі спалахи викидають полум'я заввишки до 4 метрів, щільність і колір якого можна регулювати за допомогою вибору гелю для генератора вогню.
Кріоефект СО2
За допомогою цього генератора під великим тиском випускаються потоки морозного диму до 8 метрів завдовжки, які моментально зникають. Висоту і форму потоків можна змінювати, використовуючи стволи різної форми. 


Небесні ліхтарики
Це фігури різних розмірів і форм виконані зі спеціального паперу. Їхній політ триває близько двадцяти хвилин. За цей час небесні ліхтарики підіймаються на висоту біля 200 метрів, а потім рухаються паралельно землі поволі віддаляючись від глядачів. Запуск небесних ліхтариків - прекрасна, зворушлива і дуже вражаюча мить, а особливо коли це будуть робити усі запрошені гості, бажаючи молодим щасливого подружнього життя.

Весільний феєрверк
Ну і насамкінець – мабуть, найвідоміший з усіх весільних спецефектів. Яскравий і видовищний феєрверк стане справжньою окрасою будь-якого весільного торжества. Широкий вибір піротехнічних засобів дозволяє створювати шоу як на вулиці, так і в закритих приміщеннях (вогненні доріжки, фонтани, написи - висотою не більше двох метрів). Звісно, відкритий простір дає набагато більше можливостей для створення грандіозного видовищного дійства. Це і наземний феєрверк (вогняні фонтани, вулкани, свічки, факели та піротехнічні фігури), денний феєрверк - коли з пневмогармат вистрелюється кольоровий дим, серпантин, чи барвисте конфетті, та звичайно ж висотний феєрверк - грандіозна вистава на висоті до одного кілометра.

Текст: Тетяна Цаволик, весільний портал «Пара молода»
18.03.2014              сьогодні 1, з початку місяця 32, всього 5746◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info