Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільні стилі: класика (15 фото)Як відомо, правильно задане питання – це 50% його вирішення. Ця ж формула працює і для вибору весільного стилю. Якщо ви добре розумієте, чого хочете – то маєте більше шансів на здійснення своїх мрій про свято. І саме тому Пара молода відкриває нову рубрику, в якій ми чітко, без води, розповідатимемо про весільні стилі та даватимемо максимум фотоілюстрацій. Першою буде, звичайно, класика…

Класика – з лат. classicus: «зразковий»

Зал: Краще обрати з високими стелями, дзеркалами, вишуканими люстрами і красивими кріслами.

Декор: квіти (троянди, орхідеї), банти, перли, стрази, мереживо, свічки на підсвічниках, меблі з художнім різьбленням, вази, колони, ліпнина.

Основні кольори цього розкішного стилю: білий, бежевий і рожевий. Їх можна доповнювати усіма пастельними відтінками будь-якого кольору або зовсім трохи золота чи срібла, або ж додати небагато деталей яскравих кольорів.

Образи наречених: сукня з дорогих матеріалів (атлас, мереживо, тафта) з шлейфом, прості прикраси з дорогоцінним камінням, волосся зібране або накручене в елегантні локони. Макіяж – природний з акцентом на очі. Для нареченого підійде – класичний костюм або смокінг, метелик або галстук і запонки. 

Підготувала Юлія Василина, весільний портал Пара молода
13.06.2018              сьогодні 2, з початку місяця 58, всього 2359◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info