Банкетний зал Сюрприз
   
 
  Наступна ►

Весільні стилі: рустік (75 фото)Це, безумовно, один з найзатишніших весільних стилів! Бо хто хоч раз відпочивав у селі, вгадував тварин у формах хмаринок, лежачи у садку під бабусиною яблунею, вдихав запах сіна… той назавжди запам’ятовує це відчуття спокою, умиротворення, тихої радості. А опинившись на святі з сільською стилістикою – знову порине у цей щасливий час.Значення. Рустік – слово французького походження rustique, яке дослівно перекладається як «сільський, простий або грубий». У дизайні рустіком називають європейський стиль-побратим американського кантрі.

Декор повинен бути ніби трохи потертим.


Матеріали – прості і натуральні: необроблене дерево, мох, мішковина, бавовна, ситець, мотузка і крафтовий папір, старі книги, бочки, дерв`яний віз.

Флористика. Обирайте польові квіти: ромашки, волошки, льон, дзвіночки.

Кольорова гама повинна бути природною – білий, кремовий, коричневий, сірий, зелений, голубий, рожевий. 


Місце – галявина зі стільцями-снопами, лісова поляна, сосновий бір або заміський ресторан з літнім майданчиком і багатьма дерев`яними, цегляними елементами в інтер`єрі.

Варіанти локацій для весілля в стилі рустік:

Event Stodola   |   Готель «Садиба Лісова»   |   Beautiful Moments Pavilion


Образ наречених: сукня прямого силуету без блискіток, але за бажанням з мереживом ручної роботи. Зачіска – коса або легкі локони, а зверху віночок з польових квітів. Нареченому гарно буде одягнути жилетку, краватку-метелик, штани простого крою і мокасини.


Підготувала Юлія Василина, весільний портал Пара молода

5 ОЗНАК ВЕСІЛЛЯ У СТИЛІ «RUSTIC»

 


03.09.2018              сьогодні 2, з початку місяця 36, всього 347  Наступна ►

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info