Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 
Art Clinique - клініка дерматології та косметології
 
  
 
◄ Попередня   Наступна ►

ВЕСІЛЬНІ СУКНІ 2013: УВАГА НА СПИНКУЩе одна підбірка цікавих весільних суконь з колекцій 2013. На цей раз вся увага на спину нареченої…

Закрите декольте, довгі рукави і красиво оформлена кружевом, розшитим фатином, чи просто оголена спинка стали знаковими моделями цього року. Мені така завуальована звабливість імпонує через поєднання ідей, які має відображати образ нареченої. Фантазія дизайнерів вилилась у шедевральне оздоблення.

Theia Couture – цікаве кружево та ґудзички. Оригінальна та елегантна сукня. 
Theia Couture
 
І знову улюблений бренд Rosa Clara. Що ж поробиш, надихають мене такі витончені і аристократичні дизайни. Перша сукня з оригінально оформленою спиною. Подібного не бачила.
Rosa Clara

Чим тонше кружево, тим вишуканіше і дорожче виглядає сукня. Зверніть увагу на спідницю плісе.
Rosa Clara

Claire Pettibone – колекція просто неймовірна, для весняних, лісових, босоногих німф. Неординарне рішення декору квітами на спині.
Claire Pettibone

Jesus Peiro – на мій погляд це плаття просто шедевр, витончене оздоблення спини, атласна сукня та довгі рукави. Всі тренди сезону так вдало поєднані в одній моделі.
Jesus Peiro

Та наостанок – красиво оформлена спинка, нагадує татуювання, надзвичайно оригінально та витончено від Lela Rose.
Lela Rose

Поряд з основними вищезазначеними трендами у весільній моді можна спостерігати декілька мікро-трендів: банти, як на сукні Попелюшки, крупні деталі у вигляді аплікації чи брошки, корсети як від білизни та цікаві спідниці, які нагадують морську піну чи букет троянд.

Тож, любі наречені, вдалого вам пошуку саме ВАШОЇ сукні. Я надіюсь, цей процес принесе вам надзвичайну насолоду, адже це шопінг вашої мрії.

Що ви думаєте про цьогорічні тренди? Вони вас надихнули?

Текст: візажист-стиліст Олена Нечипорук, весільний портал «Пара молода»
29.01.2013              сьогодні 1, з початку місяця 26, всього 10791◄ Попередня   Наступна ►

Про нас       Реклама       Весільний Раут

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info